PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o mini-moda



PakoThugLife
11-09-2013, 16:40
Nie wiem czy to jest w ogóle wykonalne, czy dobrze mnie zrozumiecie ale mniejsza:P

Chodzi mi mianowicie i poprawienie wyglądu Spartańskich wojsk, patrzyłem na google różne fora, miedzy innymi wikipedie etc. I hełmy dużo różniły się od tych w grze więc gdyby ktoś zechciał to poprawić to był bym wdzięczny i mieli oni jeszcze na wyposażeniu miecze, wiec gdyby byłą jakakolwiek szansa zrobienia opcji podobnej do tej u łuczników, żeby po prostu zmienili broń z włóczni na miecz. Dzięki za odpowiedź w razie W.

Arroyo
11-09-2013, 16:41
viewtopic.php?f=577&t=14009&p=323224&hilit=KLA#p323224 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=577&t=14009&p=323224&hilit=KLA#p323224) ciężko jest poszukać wśród modów na tej stronie? Lub u KLA?
Z drugiej strony nie wyglądają oni tragicznie, więc nie wiem, po co zmieniać im broń...

PakoThugLife
11-09-2013, 16:56
A Ja nie wiem jak to jest czytać ze zrozumieniem, więc może mnie oświeć?:) Wiem o tym modzie, co podesłałeś, i wyraźnie napisał "Postanowiłem zmienić Bohaterów Sparty." A mi chodzi ogólnie...

Arroyo
11-09-2013, 17:03
To czekaj na Darth Moda, jeśli Darth Vader wróci z emerytury...
Ale w ogóle, to broni nie ma im po co zmieniać. Hoplici mieli zatrzymywać wroga włóczniami, o ile się nie mylę...

PakoThugLife
11-09-2013, 17:09
To czekaj na Darth Moda, jeśli Darth Vader wróci z emerytury...
Ale w ogóle, to broni nie ma im po co zmieniać. Hoplici mieli zatrzymywać wroga włóczniami, o ile się nie mylę...

Chodzi mi o wygląd hełmów co najwyżej aby tylko to zmienić i spytałem czy jest szansa żeby zrobić opcje pod czas bitwy coś w po dobie do tej u łuczników aby hoplita mógł wyjąć miecz zamiast włóczni.