PDA

Zobacz pełną wersję : Brakująca konfiguracja aplikacji



Piotr Akallondor
11-09-2013, 17:38
Hej,

Mam problem. Kilka dni temu kupiłem gamebooka z grą Shogun 2Total War: Zmierzch Samurajów. Aktywowałem na steamie kluczem dołączonym do płyty i było wszystko OK. Potem go odinstalowałem z mojego komputera natomiast chciałem zainstalować podstawową wersję gry. Po aktywowaniu klucza na Steamie, za każdym razem gdy chcę grę zainstalować wyskakuje mi informacja: błąd (wystąpił brak konfiguracji aplikacji) no instalacja się kończy niepowodzeniem. Mam pytanie: czy mieliście już podobny problem a jeśli tak to jak go rozwiązać? Do steamu już napisałem ale jeszcze nie odpowiedzieli.

Samick
11-09-2013, 17:53
Wyłączamy aplikacje STEAM. Znajdujemy katalog Steam\appcache i usuwamy plik appinfo.vdf. Uruchamiamy steama i próbujemy instalować.

Piotr Akallondor
12-09-2013, 10:23
Spróbowałem sobie poradzić zanim przeczytałem Twoją odpowiedź. Po prostu odinstalowałem steama i zainstalowałem jeszcze raz i pomogło. Więc chyba rzeczywiście powodem był wspomniany przez Ciebie plik. W dodatku mam teraz dostępnego zarówno Shoguna 2 jak i Zmierzch Samurajów :) Czyli temat myślę, że można zamknąć i zostawić jako instruktarz na wypadek wystąpienia tego problemu u innych graczy.

Pozdrawiam,
Piotr