PDA

Zobacz pełną wersję : Soundtrack



Braveheart kaleczne serce
11-09-2013, 22:47
Jednym z licznych plusów pierwszego Rome była fantastyczna ścieżka dźwiękowa. Bardzo klimatyczna,wspaniale zagrzewająca do walki.W dwójce za sprawa zmiany kompozytora muzyka jest mocno średnia. Rzadko pobudza do walki jest nijaka i powtarzalna w dźwiękach i ogólnym schemacie. A wy jakie macie odczucia co do niej ?

Lee
11-09-2013, 23:25
Mnie po dłuższym graniu muzyka z tej części po prostu drażni - ni to szept ni to brzęczenie... Dlatego ją wyłączyłem.

Kitraiel
12-09-2013, 09:01
W sumie aby nie zakładac nowego tematu mogę spróbowac tutaj.

Czy wie ktoś w jaki sposób podmienić muzyke z Rome 2 na ta z pierwszej części? Wstępnie wydaje mi się że "dwójka" ma muzykę w pliku .pack, a "jedynka" w .dat, co może być niewielkim problemem, i bez modyfikacji chyba się nie obejdzie. A może własnie powstał/powstaje mod który podmienia OST, bo zgodzę się z przedmówcami że w najnowszej części całkiem spartolili sprawę, szczególnie że przez wiekszość czasu gram w ciszy, bo coś nic nie chce lecieć (tak, znam założenie, ale bez przesady). Za to pierwsza część... cud, miód i malina, i chętnie bym podmienił muzyczki bo granie z OST-em z "jedynki" w tle to nie to samo ;)

dawid621
12-09-2013, 11:13
ja to bym widzial tutaj mod na muzyke w postaci soundtrackow z Troji, 300, czy Gladiatora. Moim zdaniem o wiele lepiej oddawalaby taka muzyka klimat tych czasow.

Braveheart kaleczne serce
12-09-2013, 12:12
Święte słowa. Mod z muzyką z filmów typu Alexander, Gladiator ,Troja ,300 plus soundtrack z części pierwszej znacząco poprawiłby klimat starć. Jeff Van Dyck twórca znakomitej muzyki do pierwszego Roma , Medievala i Shoguna powinien zostać czym prędzej przywrócony bo poprzednie Total Wary z czasów starożytności i średniowiecza idealnie podsycały klimat ścieżką dźwiękową a tutaj mając tamto w pamięci czyje się znaczny niedosyt. Tutaj link do dyskusji na Total War Center na temat moda zmieniającego soundtrack Rome 2. http://www.twcenter.net/forums/showthre ... -MUSIC-MOD (http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?617991-ROME-ROME-2-MUSIC-MOD)

dawid621
12-09-2013, 14:43
Jesli juz o soundtrackach mowa, to w shoguna 2 praktycznie nie gralem bez zapuszczonego w tle winampa z soundtrackami z ostatniego samuraja i pamietnikow gejszy - +100 do klimatu :D tutaj chyba tez sobie skombinuje jakas fajna playliste bo na takiego moda sie raczej tak samo jak w poprzedniej czesci nie doczekam.