PDA

Zobacz pełną wersję : Rome Total War 2 brak odpowiedzi



makskus
12-09-2013, 08:34
mam oto taki problem po odpaleniu steama wszystko chodzi . gdy sprawdzam spójność plików pobiera jakieś 11.8 mb i wtedy odpalam rome pokazuje mi się okienko "ROME TOTAL WAR 2 SEGA PRAWA ZASTRZEŻONE " i czekam i czekam nawet i nic . sprawdziłem na menedzerze zadań i jest napis " rome total war 2 brak odpowiedzi " Chce nadmienić że w czasie premiery gra chodziła i się uruchamiała o później dostała "świra" gdy wchodziłem na steama to pokazywało mi że mam zainstalować żeby móc grać ( sprawdzałem jeszcze tego samego dnia rano i była zainstalowana ) . Wyłączyłem steama i włączyłem po około 10 minutach i JUŻ MOGŁEM GRAC GRA CUDOWNIE SIĘ ZAINSTALOWAŁA !!!!

Teraz nie moge w nią grać bo jak opisałem powyżej wyskakuje komunikat na menedzerze zadań "brak odpowiedzi " . Miał ktoś tak ? Wie ktoś jak to naprawić ?

Kroco
16-09-2013, 16:20
Witam

Nie wiem czy temat aktualny, ale miałem podobnie,
Brak odpowiedzi na czerwonym polu jak gra się ładowała.

Nie pomogło przeinstalowanie.

Po dniu kombinowania wpadłem na pomysł by wyczyścić wszystkie pliki jakie gra sobie potworzyła na dysku C w Użytkownikach i pomogło.

Pozdrawiam.

makskus
17-09-2013, 17:58
dzięki KROCO spróbuje :D

Husarz164
17-09-2013, 20:25
i jak zadziałało?
bo mam ten sam problem

Faber
18-09-2013, 18:10
sposób z wykasowaniem pomaga w 100% gra śmiga, podaje ścieżkę które pliki trzeba wyrzucić na dysku c: w systemie Windows 7
C:\Users\twoja nazwa użytkownika\AppData\Roaming\The Creative Assembly
w folderze The Creative Assembly znajduje się folder Rome2, po jego usunięciu gra zaczyna działać, dobrze jest savy robić w chmurze bo po wykasowaniu je tracimy.

SYDNEJ
19-09-2013, 10:50
witam ten sam problem z urochomienie

mam problem z uruchomienie gry po zainstalowaniu patcha 2 , próbowałem jw. przeinstalować rome i wyczyścić foldery i dalej czerwony ekran po urochamieni gry i zawias
czy ktoś z was znalazł rozwiązanie

Hoplita01
19-09-2013, 14:56
Witam wszystkich serdecznie

Pierwszy post i już problem z mojej strony..
Moje pytanie brzmi następująco. Gra wczytuje się poprawnie wszystko gra jest cacy ale gdy zaczynam grać w kampanie na przełomie 3/6 tury przy wykonywanych czynnościach gra mi się zawiesza. A gdy włączam managera przy ROME II widnieje (brak odpowiedzi). Chce zaznaczyć że przed patchem podobnego problemu nie miałem. Czy ktoś miał podobnie bądź wie jak rozwikłać powyższy problem ?

Pozdrawiam

SYDNEJ
20-09-2013, 12:19
C:\Users\twoja nazwa użytkownika\AppData\Roaming\The Creative Assembly
w folderze The Creative Assembly znajduje się folder Rome2, po jego usunięciu gra zaczyna działać

rozumiem szukamy tego pliku w miejscu zainstalowania gry, w moim przypadku zainstalowałem grę na dyski D i jakoś nie widzę takiego folderu

Burn.
20-09-2013, 12:32
Nie, szukasz na takiej ścieżce jaką podał Faber czyli C:\Users\twoja nazwa użytkownika\AppData\Roaming\The Creative Assembly.

SYDNEJ
20-09-2013, 13:14
dziwne przeszukałem dysk C i nie widzę nawet takiego folderu u mnie a dałem szybkie wyszukiwanie, i dalej nie potrawie takiego folderu znaleźć

badolf4
20-09-2013, 13:20
dziwne przeszukałem dysk C i nie widzę nawet takiego folderu u mnie a dałem szybkie wyszukiwanie, i dalej nie potrawie takiego folderu znaleźć

To folder ukryty, włącz opcje pokazywania folderów ukrytych

Husarz164
20-09-2013, 19:13
Działa dzięki

SYDNEJ
21-09-2013, 19:35
również działa dzięki wielkie za pomoc

Hoplita01
26-10-2013, 16:10
Ja natomiast po wykasowaniu folderu o którym mowa powyżej dalej borykam się z tym samym problemem... Gra przy 7-10 turze przestaje mi odpowiadać. Jakiś pomysł ? Czy za każdym razem mam kasować ten folder i trzymać "sejvy" w jakimś alternatywnym miejscu ?

ZombreXPL
19-02-2016, 23:28
A ktoś wie jak to zrobić w windows 10. no bo wchodze na c,users,nazwa użytkownika ale nie mam tam appdaty pls pomóżcie