PDA

Zobacz pełną wersję : Po każdej aktualizacji gra się nie uruchamia



Przemek115
12-09-2013, 15:47
Witam , mam taki problem kiedy gra pobiera aktualizacje ze steama do gry to nie chce się uruchomić a grałem sobie w Roma 2 przed aktualizacją pierwszego patcha potem po pobraniu go ze steama już się gra nie chciała uruchomić i próbowałem przez usuń appchase z folderu steam i gra zaczęła działać dzisiaj znowu się zaktualizowała i dopa ekran logowania info o prawach autorskich i nie idzie uruchomić gry.
Czy wiecie może czy twórcy gry zamierzają coś z tym zrobić tzn. naprawić ten problem i czy może macie jakieś rozwiązanie tego problemu żeby gra uruchamiała się normalnie.
Macie podobne problemy?

Promulgacja
12-09-2013, 17:38
No patrz, że akurat mi też nie chce się włączyć. Wywala się zaraz po kliknięciu PLAY.
Biorę sprawdzanie plików lokalnych gry, ale dalej nic...

kopyt
12-09-2013, 18:02
Też tak mam. Zatrzymuję się na na ekranie Rome 2 i nic. Jeśli już widzę kursor z klepsydrą wiem ze nie odpali się.

Promulgacja
12-09-2013, 18:12
Na oficjalnym forum wrze! Masa osób ma ten sam problem. Gj CA! Oby tak dalej to przebije nawet początki Empire.

makskus
13-09-2013, 09:35
ja założyłem nawet temat o tym problemie , myślałem ż CA po wydaniu Empire nauczyło sìę czegoś ( Napoleona kupiłem długo po premierze i o dziwo nic złego mu síę nie działo chodził pięknie ) więc wniosek nasuwa się sam kupować gry długo po premierze i wszystko będzie ( przynajmnej trzeba mieč nadzieję ) w porządku

Promulgacja
13-09-2013, 10:16
Co najśmieszniejsze - na jednym komputerze mi działa, a na drugim nie potrafi się uruchomić...

Przemek115
14-09-2013, 11:49
Są jakieś nowe informacje od CA albo innych użytkowników jak to naprawić?.
Mam chyba rozwiązanie tego problemu trzeba wejść do folderu steam następnie wejść tam gdzie jest zainstalowany rome 2 i na pliku exe kliknąć właściowości potem wybrać z zakładek na górze poprzednie wersjie i wybrać tą wcześniejszą która po instalacji działała potem kliknąć przywróć no i w steamie ustawić żeby nie aktualizował automatycznie żeby znowu nie poierał tej wadliwej aktualizacji napiszcie czy u was to zadziałało ;)