PDA

Zobacz pełną wersję : Rome 2 total war pomoc w rozwoju



ziutek913
13-09-2013, 22:22
WItam czytałem ostatnio tematy na forum i zauważyłem iż ludzie mają po 22k+ gold na turę ja mam zaledwie 3k na ture 2 duże armie po 20 oddziałow i kilka mniejszych ciągle atakuje kolejne tereny może ktoś zobaczyć mojego sava i powiedzieć mi co robię źlę i ewentualnie doradzić ? Rozmyślałem nad zaatakowaniem sparty gdyż tylko na ich ziemiach mogę rekrutować łuczników a nie jak tym rzymem tyko oszczepników

oto save :
http://www.speedyshare.com/7RnWt/moj-sa ... rome-2.rar (http://www.speedyshare.com/7RnWt/moj-save-total-war-rome-2.rar)

Atari65XE
13-09-2013, 23:22
Całkowicie źłe rozbudowujesz miasta (pomieszane z poplątaniem). Rozbudowuje się w ten sposób że w stolicy regionu zawsze stawiasz hipodrom , gimnazjon , wytwórnia amfor , cegielnia i np. targ rybny i oczywiście hellenistyczne miasto. Na wioskach zawsze hellenistyczna wiocha i same budowle z jedzeniem ulepszone na max. te dwie zielone i np. ryby na III poz. (bo tylko w stolicy może być targ rybny na IV). Jedna stolica prowincji (wysunięta najbliżej kierunku przyszłej ekspansji ) jest stolicą wojskową - tylko tam będziesz werbował jednostki i stawiasz 4 czerwone budynki ulepszone na max. (oczywiście zawsze na obecną technologię militarną), a na wiochach standard - żarcie. Pozatym od czego powinienem zacząć całkowicie źle rozpoczełeś zabawę z technologią - fundamentem każdego historycznego imperium nie jest wojsko tylko gospodarka i przemysł (tym bardziej w starożytności gdzie handel niemal nie istniał , a jego znaczenie dochodowe było marginalne w przeciwieństwie np. już do czasów w których rozgrywa się akcja w Empire Total War), gdzie podatki to był dodatek, a pieniądze dla największych imperiów płyneły z handlu - Holandia, Brytole, itd.). Na początku Ty i wszystcy dookoła są głąbami, jak staniesz się potęgą gospodarczo-przemysłową, momentalnie nie będziesz miał co robić z pieniędzmi, jakiś czas będziesz musiał w armii nadrabiać jakość ilością, ale po ulepszeniu architektury, gospdarki na max. bedziesz miał takie bonusy do opracowywania technologii , że wyprzedzisz wszystkich, zmodernizujesz armię i dalsza gra nie będzie już miała sensu bo będziesz po prostu wygrywał 1 armią batalie 2500 na 10000 bez straconego oddziału z jakimiś łbami z północy. Masz save jak powinno wyglądać nieduże zaawansowane państwo ;)
http://speedy.sh/PgrUv/33.save

ziutek913
13-09-2013, 23:59
Jakim cudem w tych wioskach co masz do samej rzywności masz 100 zadowolenia jak jest co runde -40 albo więcej taki brud w miastach jak masz powinien doprowadzić do ciągłych buntów Możesz mi też napisać jakieś drzewko technologi czyli co powinienem pokolei odkrywać ?

Asuryan
14-09-2013, 00:05
Pewno mod na zmniejszenie brudu. Bez moda to pewnie powinno wyglądać - wiochy: 1 x żarcia na max, 2 x świątynia dająca zadowolenie na max.

Pampa
14-09-2013, 09:02
Ja już mam 450 k grając Rzymem i szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia co z tymi pieniędzmi zrobić. A dochód 18k na turę.

Swoją drogą też tak macie że jak już macie pieniądzy dużo to inne frakcje jak chcą podpisywać jakieś pakty to żądają po 40 k itp?

ziutek913
14-09-2013, 09:45
dacie link do tego moda oraz napiszcie co pokolej odkrywać w technologi

Orivarivar
14-09-2013, 09:50
Ja mam coś koło 400k i mam to samo wszyscy chcą żebym im płacił za podpisanie byle czego trochę to jest chore .

Kriss94
14-09-2013, 10:11
Jest to wina tego głupiego suwaka, AI żąda od Was najniższej możliwej sumy, ale jeżeli macie 400k, to tą najniższą jest i tak sporo kasy.

ziutek913
14-09-2013, 17:04
ponawiam prośbę o moda zmniejszającego niezadowolenie oraz o drzewko co pokolei odkrywac w technologii

McAbra
14-09-2013, 17:10
ponawiam prośbę o moda zmniejszającego niezadowolenie
viewtopic.php?f=577&t=13927 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=577&t=13927)

ziutek913
14-09-2013, 17:42
ale co dokładnie pobrac bo tam jest


File Type: rar LB_HalvedSqualorLesssHunger.rar (23.6 KB, 1129 views)
File Type: rar LB_HalvedSqualorII.rar (23.7 KB, 1768 views)

i jak to zainstalowac