PDA

Zobacz pełną wersję : Jak Stworzyć Własną Jednostkę? - PORADNIK



Salvo
16-09-2013, 11:29
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?621120-How-to-make-a-custom-unit-with-PFM

Jeśli będzie zainteresowanie to mogę przetłumaczyć, choć jest dość prosto napisany :)

vlepa89
17-09-2013, 07:30
Jaki jest sens podawania linków do innego forum? ;) Wychodzi na to ze nie musimy tu wchodzić skoro i tak wsystko jest na twcenter.net

Salvo
17-09-2013, 07:34
Tu możesz prowadzić o nich dyskusję z innymi użytkownikami, zadać pytania itp. Do tego główna ostatnio stoi, więc nie ma gdzie wrzucać newsów.

W tematach o modyfikacjach na razie też ograniczam się do samego linka, ponieważ modyfikacje są małe i praktycznie codziennie aktualizowane. Z czasem pierwsze posty będą zawierać więcej informacji. Np. już powoli pracujemy nad osobnym subforum dla Radiousa ;)

[IG] Misiak
17-09-2013, 17:28
Jaki jest sens podawania linków do innego forum? ;) Wychodzi na to ze nie musimy tu wchodzić skoro i tak wsystko jest na twcenter.net


Gdybyś Kolego niewiedział to TWC jest największym forum traktującym o serii TW, w dodatku forum, nazwijmy to, międzynarodowym, więc Twoje pytanie jest wręcz naiwne :roll:

Tessali
02-10-2013, 08:12
Jeśli będzie zainteresowanie to mogę przetłumaczyć, choć jest dość prosto napisany

Jak mógłbym prosić, to będę wdzięczny.

lszekg
01-11-2013, 22:38
Hej,
Jakiś czas temu zabrałem się za modowanie Rzymu i jakoś tak mi się to wszystko wydało intuicyjnie zrobione, że stwierdziłem "RTR? Phi, nawet ja to mogę zrobić!". No i zaczęły się, za przeproszeniem, jaja. Bo chociaż edycja tabelek jest prosta i fajnie idzie, to edycja plików lokalizacyjnych doprowadza do białej gorączki.

O to właśnie chciałbym zapytać: czy istnieje możliwość modyfikacji plików .loc w wersji polskiej?
Wiem tyle, że edycja idzie "normalnie", jeśli pliki są w wersji angielskiej, ale nie mam zielonego pojęcia czy przejście z powrotem na polską wersję językową nie przywróci ustawień fabrycznych (czyli powywala wszystkie zmiany).