PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy Techniczne



Salvo
17-09-2013, 19:10
Temat przeznaczony do rozwiązywania problemów.

dzony66
02-10-2013, 17:23
Wgrałem radious campaign mod i mi gra kraszuje :o. Miał ktoś podobnie ?

K A M 2150
02-10-2013, 18:53
Masz jeszcze jakieś mody wgrane?

smooqu
02-10-2013, 23:24
Właśnie przed chwilą wybuchła mi wojna domowa.

Sojusznicy Senatu w 1 turę wystawili 18 armii po 16 oddziałów kazda i 8 pełnych flot. Świetnie. Jeśli chodzi o ten aspekt to Radious Mod kompletnie daje ciała.

Co gorsza gra mi się wykrzacza podczas tury Sojuszników Senatu, więć muszę tego moda usunąć.

Trzeba czekac, aż Radious coś z tym zrobi.

K A M 2150
02-10-2013, 23:42
Nie daje ciała, tylko CA daje ciała, a według mnie to nikt tak naprawdę ciała nie daje ;) Człowieku, wreszcie masz wyzwanie! Zawsze było narzekanie, że w TW nie ma buntów, a jak są to można je zgnieść w 1-2 tury. Teraz WRESZCIE jest coś do roboty, baa według mnie poza tymi armiami powinieneś stracić połowę państwa. Po co wojna domowa gdy można buntowników rozbić w 2-3 starciach? Zacznij myśleć, zablokuj ścieżki, wysyłaj agentów, rozdziel siły wroga, namów plemiona do walki z buntownikami i wow, wreszcie coś trzeba pokombinować. Ja tak zrobiłem i wojna domowa przebiegła ciekawie, a jednocześnie te 20 tys wojska wcale nie było takie straszne, gdy ostrożnie dobierało się bitwy. Mi na Radiousie tylko 12 pełnych flag wyskoczyło, a współlokatorowi bez moda też 12, więc Radious nie ma tu nic do rzeczy.

dzony66
03-10-2013, 14:00
Masz jeszcze jakieś mody wgrane?

AI mod, battle mod radiousa i close combat gold

smooqu
03-10-2013, 14:49
Nie daje ciała, tylko CA daje ciała, a według mnie to nikt tak naprawdę ciała nie daje ;) Człowieku, wreszcie masz wyzwanie! Zawsze było narzekanie, że w TW nie ma buntów, a jak są to można je zgnieść w 1-2 tury. Teraz WRESZCIE jest coś do roboty, baa według mnie poza tymi armiami powinieneś stracić połowę państwa.

1. Liczba armii jakie wystawiają rebelianci wynika z limitu armi, Radious podniósł limit armi i dla mojego państwa było to 18ście armi lądowych i 8 flot. Dlatego AI wystawiło dokładnie tyle armi.

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1380958_739698042723640_2111224723_n.jpg?oh=f88952 7a7bd3d488d0c3b16e23c09349&oe=524F693C

2. Jakbym stracił połowę państwa to musiałbym zredukować liczbę armi o połowę i zamiast 6 wystawiłbym 3 (a floty żadnej) i jak niby mialbym walczyć z AI które posiada tych armi 18ście?

3. Ja wolę jak wyzwanie wynika ze stopnia trudności i przebiegłości AI, a nie głupiego spamu jednostek bez żadnego uzasadnienia ekonomicznego. Po raz kolejny CA poszło na łatwiznę i podobnie jak Realm Divide w S2 był spieprzony na całej długości (czemu do cholery wszyscy sojusznicy i wasale się rzucali?? Dopiero DarthMod to naprawił) dali graczom wyzwanie polegające zamiast na poprawie AI, na śmiesznym evencie.

Po za tym w ogóle nie mam co dyskusować za bardzo bo gra mi się wiesza gdy turę mają stronnicy senatu i nie mogę grać w tą kampanię. Zacząłem nową bez Radiousa i zobaczymy jak to będzie.

K A M 2150
03-10-2013, 16:39
Masz jeszcze jakieś mody wgrane?

AI mod, battle mod radiousa i close combat gold

To masz odpowiedź, używasz modów które siebie wykluczają, Radious i close combat nie mogą być używane razem.

Tits
07-10-2013, 09:11
Pobieram kompletną wersję moda i wklejam do data folderu. Pobieram Rome2 managera i wklejam do folderu głownego. Zaznaczam w nim Radious mod i klikam launch. Gierka crash :D . Mam wersję gry 1.3 Wykluczam moda gra chodzi normalnie. Mam zainstalowany również jakiś GEX czy GECK(na pewno na g;) ) mod na lepszą wydajność.

wiekir
07-10-2013, 09:46
Witam wszystkich na forum :)

Ja z takim problemem że że swego czasu po zainstalowaniu modyfikacji na odblokowanie niegrywalnych nacji grałem sobie bez problemu. A od jakiegoś czasu (pewnie po jakimś pachtu)mam tylko do wyboru nacje te z podstawowej wersji gry natomiast w opcji własna bitwa mam wszystkie nacje do wyboru.
Podkreślę że gram od samego początku na modzie Radious Mods z z paczką modów:
Radious AI Mod, Radious Campaign Mod, Radious Battle Mod, Radious Economy and Research Mod, Radious Graphics Mod, Radious Mods , rome2 jest a patchu 3

Czy muszę coś przeinstalować aby mieć z powrotem do wyboru duży wachlarz nacji do wyboru?

Pozdrawiam

K A M 2150
07-10-2013, 14:26
Obaj musicie zaktualizować swoje mody/gry. Mody zawsze są pod najnowszy patch, czyli jak chcecie grać to musicie mieć beta patch 4 i najnowsze aktualizacje do modów.

Tits
07-10-2013, 15:09
A obecnie to który patch jest najnowszy? Inaczej jaka musi być wersja gry aby radious mod zadziałał.

K A M 2150
08-10-2013, 17:36
Przecież podałem w poście wyżej. Najnowszy jest patchbeta4. Sam się nie ściąga, trzeba kliknąć na właściwości Rome 2 i jest zakładka BETA, tam wybierasz patchbeta4, wyłączasz okienko bez wpisywania kodu i klikasz graj, wtedy zacznie się pobierać.

Tomasz The Great
14-10-2013, 15:24
Witam. Ja na Radious mod pod patch 1.4 mam ciekawy błąd(nie przeszkadzający w rozgrywce,ale denerwujący).Mianowicie w rekrutacji pojawiła się jednostka bez nazwy,jedynie ma opisane umiejętności.Przy budynkach trzeciego poziomu(w charakterystyce udostępnionych dzięki temu budynkowi jednostek),jest to samo,są tylko symbole oznaczające rodzaj jednostki(bez nazwy).Wie ktoś może gdzie leży problem? Pozdrawiam

K A M 2150
14-10-2013, 19:12
Nie masz zainstalowanego pliku z nazwami jednostek w języku polskim, w temacie od Radiousa na TWC nazywa się to UPC. Wynika to z faktu, że mod jest po angielsku i nazwy jednostek są przypisane tylko do lokalizacji angielskiej, więc siłą rzeczy jak grasz po polsku to gra tej nazwy nie widzi ;) Ale wgranie tego UPC naprawia to.

Tomasz The Great
15-10-2013, 09:31
Nie masz zainstalowanego pliku z nazwami jednostek w języku polskim, w temacie od Radiousa na TWC nazywa się to UPC. Wynika to z faktu, że mod jest po angielsku i nazwy jednostek są przypisane tylko do lokalizacji angielskiej, więc siłą rzeczy jak grasz po polsku to gra tej nazwy nie widzi ;) Ale wgranie tego UPC naprawia to.

Dzięki za pamoc,troszke szukałem ale znalazłem.Jakby ktoś miał podobny problem,to tu jest link na polskie nazwy :)

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?621968-Unit-Pack-Compatibility-Rome-2-(UPC)

Tomasz The Great
20-10-2013, 10:33
Jak to jest z tymi save-ami na Radious modzie? Czy za każdym razem,gdy tylko ściągnie się nowy patch,aktualna gra będzie się wieszać? Podmiana plików od Radiousa nic nie pomaga,save wciąż się nie uruchamia.
Zna ktoś może ten problem,można jakoś temu zaradzić?

K A M 2150
20-10-2013, 10:38
Nigdy nie miałem problemu z graniem na sejvie z Radiousa na nowych patchach. Nie kombinujesz po drodze z innymi modami?

Tomasz The Great
20-10-2013, 11:02
Nigdy nie miałem problemu z graniem na sejvie z Radiousa na nowych patchach. Nie kombinujesz po drodze z innymi modami?

Szczerze Ci mówie. Od patcha 3 ciągle zmieniam tylko pliki od Radiousa.Straciłem już dwa 130-turowe savy i krew mnie zalewa,że będę musiał zaczynać 3 raz od nowa. Mam tylko jeszcze GEM-moda. Czy wciąż on jest potrzebny do patcha 5? I czy patch 5 poprawił AI na tyle znacząco,że Radiousa można będzie sobie odpuścić.Nie chcę stracić kolejnej kampanii?

robercik8211
31-12-2013, 12:16
Mam pewien problem. Otóż nie działa mi AI mod Radious'a a co za tym idzie pełen mod Total War Radious'a. Wszystkie pozostałe mody Radious'a mi działają, oprócz tego jednego. Instalowałem go na czystego Rome'a, bez żadnych modów. Mam najnowsze patche. Proszę o szybką pomoc.
Pozdrawiam.

Plysiek
31-12-2013, 15:24
Zasubskrybowałem tego moda (ten plik miał 99mb, czyli cały mod). Zaznaczyłem go w menadżerze i po uruchomieniu gry pokazuje mi się logo gry (te przed menu) po czym gra się wyłącza.
Z góry dziękuję za udzieloną pomoc i jakiekolwiek wsparcie.

robercik8211
31-12-2013, 16:01
A sprawdź czy działa Ci sam AI mod? U mnie przez tego moda na AI nie działa.

Tits
01-01-2014, 01:53
Miałem to samo, i faktycznie ten AI mod jest jakiś zbugowany na obecnej wersji.

marengo
02-01-2014, 07:54
Pełna i ostatnia wersja moda, czyli z 1 stycznia działa tylko z beta patch 1.8.1. Bez niego uruchomienie gry skończy się na ekranie startowym :o

Tits
03-01-2014, 21:18
Wciąż przez AI mod Rome2 nie działa.

Skeletoon
12-11-2015, 22:25
Witam! Zainstalowałem ostatnio chyba wszystkie mody Radiousa. Niestety działają mi tylko 3 z 10 bodajże i tylko te które nie mają konfliktów w mod manager. Wie ktoś jak pozbyć się tych konfliktów? Bardzo proszę o pomoc:D