PDA

Zobacz pełną wersję : początki w TW



wb78
24-09-2013, 12:26
Witam
Jestem nowy w świecie TW i proszę o pomoc. Generalnie interesuje mnie tylko multiplayer ale nie wiem od czego zacząć.
Gdzie jest najwięcej graczy(jak ich szukać) i rozwinięty multi (Rome 2 kupie za miesiąc) mam Napoleona i Szoguna 2?.

Gra z automatu szuka mi graczy którzy albo po mnie przejadą albo stosują tak dziwne taktyki że wygrywam stojąc i nic nie robiąc albo w Shogunie kawalerią biegają po całej mapie unikając walki.

{{B-S}}SpartaN
25-09-2013, 09:48
Cześć wb78, jeśli miałbym Ci radzić to lepiej zasiąść do Shoguna 2. Dlaczego? Ponieważ czasy są do siebie zbliżone Rome 2 a Shogun 2, w napleon to już inna epoka i tutaj zupełnie inne taktyki wchodzą w grę inne style gry. Shogun jak i Rome to walka na miecze, kawalerie (póki co w Rome zachowuje się słabo). No ale miałbyś taki miesięczny warsztat. Jak jest z aktywnością na tych grach nie wiem, dawno temu przestałem grać. Mogę Cię zapewnić że najwięcej graczy zawsze będzie na najnowszej odsłonie, nawet jakby była największą klapą. Od Rome 2 TOtal War jeśli zamierzasz aktywnie grać to przystąp do jakiegoś klanu pozwoli Ci to się rozwinąć i co ważniejsze będziesz miał z kim grać, bo chociażby ostatnio na multi Rome 2 Total War na gracza czekałem 30 minut, nikt nie wbijał do bitwy 1na1. W każdej grze masz ikone z grą multiplayer - na pewno znajdziesz potem wyskakują Ci możliwe gry lub sam zakładasz grę i grasz :D

wb78
25-09-2013, 19:08
Dzięki za info. Gram w jedno i drugie - problem też w tym że mam dodatek tylko do Szoguna2 a tam wszystko narazie mi... strzela :/.
Szkoda że scena multi w TW nie jest duża (mam nadzieje że to tylko na początku mam takie odczucie i że jest inaczej).
A na YT oprócz SUNTZUASW i Legwana są jakieś kanały gdzie można coś podejrzeć???
może być eng.