PDA

Zobacz pełną wersję : Gra nie odpowiada



margohec
25-09-2013, 20:17
Witam. Mam Rome 2 z crackiem, przez ostatnie 4 dni grałem, wszystko działało jak powinno. Jednak ostatnim razem rozłączyłem komputer poprzez odjęcie zasilania(gra była w toku). Następnym razem gdy włączyłem grę, pojawiało się 1 okienko z Nazwa gry,opisem i trwało jakby ładowanie. Problemem jest to niekończące się ładowanie trwa i trwa. Gre mam zainstalowana na dysku D (posiadm jeszcze c i e). Podczas tego ładowania pojawił się komunikat,że dysk e jest zapełniony, nie jestem pewien co się tam znajdowało:(, ale był taki spory pliczek 74 GB więc się go pozbyłem. Pomyśłałem, że może to ma związek z problemem z grą, jednak ładowanie nadal trwało.... reinstalowałem grę i nadal ten sam problem ... Możecie mi jakoś pomóc?

Asuryan
25-09-2013, 21:22
Nie, nie możemy - na tym forum nie pomaga się ludziom z pirackimi wersjami gier.

fate
02-10-2013, 13:51
Zainstaluj w inne miejsce albo przeszukaj dysk C moze rejestr w poszukiwaniu gry folder AppData itd.

Mnie bardzo kusiło na zakup tej gry przepremierowo ale jestem DUMNY że nie wyrzuciłem tych pieniędzy w tą ściemnioną betę. Chłopaki poszli w dobrym kierunku ale nie chiało im sie albo nie zdąrzyli prodktu dokończyc a i tak juz 2 termin wiec poszli po hajs i zapakowali w pudełka szajs.

Kupie sobie jak stanieje do 50 PLN zeby nie bylo problemu z modami jak wyjda wtedy moze byc naprawde ciekawie ale na chwile obecną POPIERAM piractwo, lepiej cos sprawdzic zanim się wyda PLNy za kota w worku !!
Zawiodłem sie z deka. :ugeek: