PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Problem z ekranem



banzaI
01-11-2009, 08:04
Witam!
Ostatnio przeglądałem to ciekawe forum i postanowiłem, że zrobię konto. Niestety już muszę prosić was o pomoc. Problem jest taki. Jakiś rok temu instalowałem oryginalnego Medievala II PL. Wszystko dobrze działało. Wczoraj gdy zrobiłem tak samo, po kliknięciu na ikonkę gry pojawia się czarny ekran i poruszająca się klepsydra. Trwało to bardzo długo więc, od niechcenia kliknąłem enter. Pojawiły się dziwne komunikaty, ale się odpalił...w oknie. Nacisnąłem klawisz "powiększ" (pomiędzy zminimalizuj a wyłącz)...to samo. Nieciekawie to wygląda, bo w opcjach jest dobra rozdzielczość (1024x724) a w kampanii nie mogę ruszać myszką do góry i na dół (np chce zobaczyć co się dzieje w Anglii, grając Hiszpanią). A bitwy wyglądają tak...kiczowacie. Tzn Wojska są takie małe i rozmyte i dziwnie walczą. Kiedy wyłączam grę pojawia się komunikat "Medieval II napotkał" i "Fatal error" Wersja 1.0. W drodze patch 1.2

Jarl
01-11-2009, 11:49
Możliwe, że to kwestia starych sterowników.

OskarX
01-11-2009, 14:47
Proponuje zainstalowac najnowsze sterowniki, patche itp.

banzaI
01-11-2009, 16:52
Tak wystarczyło zainstalować patch 1.3. Wszystko działa elegancko. Tak przy okazji mam pytanie. Jestem początkującym i :
a) Widziałem kampanie na multi. Mógłbym też grać czy muszę być weteranem? Pozatym widziałem jakieś dziwne frakcje. Będę musiał jakieś mody instalować czy to tylko dodatki multi?
b) Macie może jakieś rady kim najlepiej zagrać 1 kampanię w singlu i jakieś porady odnośnie ogólnej części ekonomicznej?

janker92
01-11-2009, 18:03
A) nie musisz być weteranem, do niektórych KO musisz instalować mody
B) Myślę, że dobra do gry w singlu jest np Hiszpania, bądź Anglia. Co do części ekonomicznej- buduj targi oraz porty- można dzięki temu dużo zarobić na handlu.