PDA

Zobacz pełną wersję : Z Medivala do Empire



CarolusRex
11-10-2013, 15:29
Witam, poszukuje moda na medivala przenoszącego nas do do czasów trzeciej części czyli empire. Naszła mnie jakoś ochota na te czasy a empire raczej nie bedzię działał płynnie na moim sprzęcie. :) w spisie szukałem i nie znalazłem, jest wgl taki?

Gaius Julius
11-10-2013, 15:32
Nie ma i raczej nie będzie. Gdyby CA się dowiedziało, że ktoś taki mod konstruuje to dałoby po łapach. Chodzi o kasę :? dzięki temu ludzicha mieli by Empire w cenie Medievala 2.
Popatrz sobie po twcenter jeśli tam nic takiego nie ma na ten temat to to po prostu nie istnieje i raczej istnieć nie będzie.

Piter
11-10-2013, 17:47
Nie ma i raczej nie będzie. Gdyby CA się dowiedziało, że ktoś taki mod konstruuje to dałoby po łapach. Chodzi o kasę :? dzięki temu ludzicha mieli by Empire w cenie Medievala 2.
Popatrz sobie po twcenter jeśli tam nic takiego nie ma na ten temat to to po prostu nie istnieje i raczej istnieć nie będzie.
Nie ma ale tylko dlatego, bo są ciekawsze okresy do zmodowania :lol:

Pampa
15-10-2013, 14:10
Możesz spróbować Ogniem i Mieczem 2, może nie jest to XVIII wiek, ale połowa XVII ;) Broń palna, armaty itp ;)

Ewentualnie ten viewtopic.php?f=372&t=316 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=372&t=316)