PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Regulamin



Avasil
15-10-2013, 15:22
Chciałbym poznać wasze opinie na temat niejasnych punktów w regulaminie lub ważnych, a nieustalonych jednoznacznie rzeczy. ;)

Mefisto7
27-10-2013, 17:01
Szkoda, że mi się nie obiło o oczy to, że się na czerwono zamalowało "Kolegium". Mogłeś nam dać lekko znać po tym czasie. ;) Jutro lub pojutrze zapiszę tutaj skrót. Teraz nie mam czasu za bardzo.

janker92
05-11-2013, 09:23
A co masz na myśli Avasilu? Jak rozumiem tematy poruszone tutaj: viewtopic.php?f=3&t=13433 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=13433)?

Mefisto7
05-11-2013, 21:00
Widzę, że moje "jutro, lub pojutrze" nie za bardzo wyszło w praniu. :D

Mefisto7
06-11-2013, 15:45
dostęp wojskowy jest tylko w wypadku sojuszu

No to mamy na rozgrzewkę to co Pop zaproponował. Czy aby na pewno jest to dobrym rozwiązaniem? Nie jestem przekonany. Nieco zubaża to życie dyplomatyczne. Chcielibyście zakazać przechodzenia przez ziemie bez podpisanego sojuszu? Hmmm... Czy po prostu zniwelować taką opcję dyplomatyczną na forum, kiedy po prostu ludzie by się dogadywali na gg co do udostępnienia przejścia, a przy takich sprawach jak wko30 nie mieć wątpliwości co się bardziej liczy? W obu przypadkach jednak widzę te ziejące dziury w klimacie dyplomacji. Pogadajmy o tym, zanim wkleję tutaj resztę proponowanych zmian z wątku z działu ogólnego.

Avasil
06-11-2013, 18:16
Ja to rozumiem w ten sposób, że podpisanie dostępu wojskowego w grze(mechanicznie) byłoby możliwe tylko w sytuacji, gdy ma się również podpisany sojusz na forum.
Nie zabranialibyśmy umożliwiania nacjom neutralnym przechodzenia przez nasze terytoria, tylko sam dostęp wojskowy(więc nie przez czerwone pola).

Mefisto7
06-11-2013, 22:10
Aha, no to do przyjęcia w sumie.