PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Save z Steam cloud + problem z rozdzielczością



Klierowski
23-10-2013, 17:52
Witam, mieszkam w Gdańsku i tam mam komputer a w domu "rodzinnym" mam lapka i zostaję tu aż 7 dni, grając w mieszkaniu w Gdańsku wysyłałem z 12 save z kampani Rzymem od 30 tury do 80 bodajże, i kiedy próbuję załadować je tutaj, na moim laptopie - zapisane gry nie działają :O w trakcie ładowania wyświetla mi się komunikat że Aplikacja Rome total war 2 przestała działać.
Laptop jest z kosmosu, wszystko chodzi na full detalach i płynnie więc to nie wina jego bo sprawdziłem kampanie - pograłem 25 tur plemionami wędrownymi, ale to nie mój klimat - chcę Rzymu !
Niestety to było już moje 6 podejście do kampanii Rzymem, więcej nie zniosę :( POMOCY !
Ps: współlokator w Gdańsku sprawdził, i na stacjonarce działają te save, ZAZNACZAM ŻE NA 100 % zapisywałem te save w chmurze .


2 Moim problemem jest : Mam ustawioną rozdzielczość 1366/766 (maksymalna na moim lapki) i mam z 2 centymetry czarnego paska z prawej strony, drugim i większym problemem jest to że muszę zaznaczać np armie klikając około 1 cm od niej w prawo ( po prostu aktywuje guziki, miasta, armie etc klikając np na rzekę obok której stoi armia).
Na innych rozdzielczościach jest tak samo, tylko na 1024/768 ten problem nie występuje :(.

Klierowski
24-10-2013, 16:06
Jak zwykle nic nikt nie wie, okay do zamknięcia - spróbuję szczęścia na TW center.

[IG] Misiak
25-10-2013, 07:34
Jak zwykle nic nikt nie wie, okay do zamknięcia - spróbuję szczęścia na TW center.

Jak zwykle zrzędzisz :roll: