PDA

Zobacz pełną wersję : Czas na zmiany.



Markus
25-10-2013, 10:51
Moim zdaniem powoli trzeba zacząć coś zmieniać w tych naszych KO bowiem taka sytuacja jaka jest obecnie doprowadzi jedynie do tego że większość z nas zniechęci sie do dalszej gry .
Jest teoretycznie około trzydziestu graczy ponoć aktywnych ale gdyby tak było to wszystkie Ko byłyby obsadzone i hulały by bez problemu.
Prawda jest bolesna ale mamy ewidentną sytuację gdy podaż przewyższa znacząco popyt i nie jest to zdrowa sytuacja bowiem jedynie powoduje zniechęcenie bowiem mamy w co a nie ma kim grać .
Gracze przychodzą i odchodzą jednak nie powinno to mieć wpływu na grę pozostałych tych którym sie chce grać .
Dlatego zgłaszam wniosek do kolegium o uporządkowanie obecnej sytuacji ,jak widzieliśmy sprawa deklaracji graczy nie zdała egzaminu ja apeluje i zgłaszam wniosek o rozwiązanie sytuacji zgodnie z regulaminem KO .
- zamkniecie wszystkich KO bez MG
-zamkniecie wszystkich Ko w których MG nie ma pomysłu na rozwiązanie sytuacji związku z brakiem chętnych graczy ,wstrzymanie tury nie jest moim zdaniem rozwiązaniem jedynie co widać obecnie odwleka decyzje o zamknięciu KO
Trudno niech zostanie jedna albo dwie ale w pełni zapełniona graczami chętnymi do gry bez sytuacji gdy jeden gracz gra trzema nacjami w zastępstwie .Moim zdaniem jest nas około góra piętnastu graczy którym zależy na wspólnej zabawie więc zróbmy coś aby i oni sie nie wykruszyli zniechęceni całą sytuacją jaką mamy obecnie.

Andzia
25-10-2013, 11:42
Jestem za ale poczekajmy na zakończenie długiego weekendu i dopiero od 4 listopada wprowadzać czystki

Ostrzwtlumie
26-10-2013, 22:59
No jestem za. I tak większosc KO nie została zamknięta bo ci bradziej zaangażowani chcieli ciągnąc dalej a wolne miejsca dalej są. Mam nadzieje że Kolegium wreszcie weźmie sprawy w swoje ręce(formalnie oni tu rządzą) ;)

Andzia
27-10-2013, 07:11
formalnie oni tu rządzą

Pokaż mi rozporządzenie administratora i wtedy możemy pogadać o formalności :)

Markus
27-10-2013, 11:40
Formalnie jest podstawa do ich interwencji inaczej bym nie stawiał tego tematu ,mianowicie jest łamany pkt 7 regulaminu .



7.Organizacja gry

a) Każda WK, BC i inne kampanie mające 9 lub więcej graczy mają obowiązek posiadania MG.
b) Do KO, w których uczestniczy 8 lub mniej graczy niezbędny jest ,,trzymacz haseł-okazjonalny MG”, który nie interweniuje w grę, wykonując jedynie tury za opóźniających graczy.

Mefisto7
27-10-2013, 17:02
W ciągu tego tygodnia się rozrusza sprawę. U nas w tajemnym pokoju opracujemy plan, a potem go wyłożymy tutaj.

Ostrzwtlumie
05-11-2013, 22:11
Coś długi ten tydzień. Jakieś propozycje już macie rozpracowane?

Pop517
05-11-2013, 23:23
Ja mam tylko jedną - zamknąć wszystko co nie idzie z powodu braków w graczach/mg(pomijając te w których frakcje nieobsadzone padną w ciągu kilku tur) i rozpocząć nowe jeśli tylko będzie zapotrzebowanie

Zwiastun
14-11-2013, 18:54
I co? Coś się zmieni?

Ostrzwtlumie
28-11-2013, 21:17
Kurde lipnie się tu pomału robi... We wszystkie KO prawie po kolei ludzi zaczyna brakować i]pomału są zamykane. Dla tych graczy co graja sumiennie jest to o tyle nie fajnie że oni sie starają w niektórych KO maja już dobrze wypracowaną pozycje a tu nagle KO idzie sie Je**ć...
No coś nie Halo. Takie granie mija się lekko z celem. Ja bym proponował zamrozić na jakiś czas większość KO(jak nie wszystkie) i jakoś te braki spróbować załatać. Mi na przykład takie zamykanie od razu trochę mi nie w smak jest(i chyba większości tych co maja większy wkład w KO, szczególnie w wko). Otwieranie na ich miejsce nowych(jak to nie którzy chcą zrobić) też się mija z celem bo ludzie tez mogą poznikać i lipa będzie. Najlepiej zrobić "zebranie" aktywnych graczy i wspólnie znaleźć rozwiązanie. Czas na istotne zmiany niestety...

Matisek
01-12-2013, 20:34
Moim zdaniem Adi, to powinieneś w końcu odpisać mi na gg i wysłać komuś hasło do papy z mko31 :x
Jak już zrezygnowałeś z funkcji mg, to chociaż postaraj się jakoś pomóc, a nie olewać. Gracze się znaleźli na prawie wszystkie frakcje, da się grać, tylko stoimy na turze papieża, bo nikt oprócz Cb nie ma hasła!

Kapsul
03-12-2013, 19:31
Kurde lipnie się tu pomału robi... We wszystkie KO prawie po kolei ludzi zaczyna brakować i]pomału są zamykane. Dla tych graczy co graja sumiennie jest to o tyle nie fajnie że oni sie starają w niektórych KO maja już dobrze wypracowaną pozycje a tu nagle KO idzie sie Je**ć...
No coś nie Halo. Takie granie mija się lekko z celem. Ja bym proponował zamrozić na jakiś czas większość KO(jak nie wszystkie) i jakoś te braki spróbować załatać. Mi na przykład takie zamykanie od razu trochę mi nie w smak jest(i chyba większości tych co maja większy wkład w KO, szczególnie w wko). Otwieranie na ich miejsce nowych(jak to nie którzy chcą zrobić) też się mija z celem bo ludzie tez mogą poznikać i lipa będzie. Najlepiej zrobić "zebranie" aktywnych graczy i wspólnie znaleźć rozwiązanie. Czas na istotne zmiany niestety...

Ok, ok ale siebie do tych "sumiennych" chyba nie zaliczasz? Ja bym proponowal Ciebie zamrozic jesli masz nadal tak opozniac BC18 :roll: Ture masz od 5 dni :!: