PDA

Zobacz pełną wersję : Buntownicy.



Byakuyakuchiki
26-10-2013, 23:40
Czy zdarzyło wam się kiedyś że buntownicy atakują wasze miasta? Gram już w medieval 2 chyba z 3lat i nigdy mnie mnie nie attakowali (może to przez poziom średni i trudny ablo inna wersje gry ) Teraz po długiej przerwie pobrałem medieval 1.0.0.0 (mam kupionego medievala ale nie mogę go zainstalować :( ) i zagrałem na bardzo trudnym i 1 raz zaatakowała mnie mała armia buntowników która z pojawiła się koło miasta a za drugim 1 cała armia buntowników która przyszła aż z Toledo do Leon. I czy tylko ja tak mam że takie Węgry mają 3 prowincje i aż 4 pełne armie ale to nie tylko oni ,inni mają tego jeszcze więcej :(?

Piter
27-10-2013, 08:28
Jedna bogata prowincja może utrzymać ze 2 20-sto oddziałowe armie.

Byakuyakuchiki
27-10-2013, 14:19
`Ale to jest przegiencie żeby taka Szkocja miała 6 pełnych armii (mają całą wyspę :D) kiedy ja mając cała mogę mieć max 3.

Nezahualcoyotl
27-10-2013, 14:24
`Ale to jest przegiencie żeby taka Szkocja miała 6 pełnych armii (mają całą wyspę :D) kiedy ja mając cała mogę mieć max 3.
Moze za bardzo sie wczuwasz w role bycia Szkotem i jestes zbyt dosadnie skapy,i stad tak mizerny stan osobowy twojej armii ;) ?

Byakuyakuchiki
27-10-2013, 15:01
Tylko tu nie chodzi tylko o Szkocję , Węgry też mają z kilka pełnych armii a mają tylko 2 prowincje. Sycylia ci to są chyba najlepsi mają z 5 regionów i w 3 miastach pełne armie i kilka sobie chodzi i podbija. Ale i tak mi się to podobna bo jest chociaż jakieś wyzwanie tym bardziej że prawie wszystkie bitwy gram na automacie :D.