PDA

Zobacz pełną wersję : Medieval wersja gry.



Byakuyakuchiki
27-10-2013, 14:30
Czy tylko mi się wydaje że wersja 1.0.0.0 jest lepsza niż te nowsze. Bo jak pamiętam kiedy jeszcze grałem i miałem medieval'a 2(najnowszego) to frakcje nic nie robiły no czasami coś podbiły a teraz gram na wersji 1.0.0.0 to Szkocja wygoniła Anglików z wyspy, Mediolan podbił HRE(większość) Dania,Mediolan,Polska,Węgry i Francja rozwaliły HRE :D. Węgry wygoniły z półwyspu bałkańskiego Bizancjum. Frakcje mają nawet te małe bo 6pełnych armii co jest fajne :D, ale jest kilka minusów papież, Francja mnie atakuje a oni mi grozą ekskomunikom, ale i tak mi pózniej płacą trybut za pokój :D, Maurowie też ciągle atakują ale płacić już nie chcą :(. Gram na bardzo trudnym kampanie.

GolbikDied
26-12-2013, 18:43
Ja trochę grałem na 1.0 i właśnie miałem odwrotnie.. Nic się nie działo.. Później zainstalowałem 1.3 i też dałem na trudny, i tu wielkie zaskoczenie, Polska rozciagnieta od Antwerpii aż do inflantów, Węgry zajęły trochę polski i zniszczyli Wenecje, egipt oczywiście podbił Turcję i zabierał się za Bizancjum, mongolowie zajeli Rosję(nie całą) i siegali polski, HRE od.. Nie pamiętam ale chyba od wiednia!! I do mojej Grande Hiszpanii, czyli zdecydowanie lepiej się gra na nowym paczu. A może to zależy od tego kim grasz, pacz dodaje (ten 1.3) jakieś ulepszenie AI ale nie wiem czy na mapie kampanii.. Czy na mapie bitewnej.