PDA

Zobacz pełną wersję : Darthmod problem



wercyngatoryks
02-11-2009, 14:44
Witam
Mam problem gdy wgrywam moda darthmod ver.3.4 to zmienia mi się w empire język na angielski.
Nie wgrywałem żadnych modów.
Prosze o odpowiedz.

AgentMax
02-11-2009, 14:56
Po prostu mod jest w takim języku, i tyle :P

wercyngatoryks
02-11-2009, 14:59
jest jakieś spolszczenie do tego moda?

AgentMax
02-11-2009, 15:13
Nie :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) 8-)

Salvo
03-11-2009, 14:10
Jutro postaram się Ci wytłumaczyć jak zrobić spolsczenie.

Vaniol1
16-10-2011, 17:31
Witam mam problem z DMUC 6.95 a mianowicie gdy wczytuje kampanię pojawia się błąd i gra sie wyłancza :(
Czy ktoś wie jak to naprawić ?

Będe wdzięczny za wszelką pomoc

turkopol
25-10-2011, 15:56
Troche tam przekombinowali z tym wszystkim i czlowiek sie gubi w gąszczu tego wszystkiego co serwują wspólnie w taskich miksach ale jak sie dobrze doczytasz co na jaką wersje i jak sie sami w tym nie pogubili już - to powinno grać. Na Twoje pytanie nie da sie odpowiedziec bo brakuje danych jaką Ty masz wersje a to jest nie bez znaczenia a nawet ma bardzo znaczace w przypadku modów pod Empire pozornie tkie asymilacyjne wzgledem innych modow i "niby że nie gryzacych sie". Jak masz 1.5 to sie nie doczytasz z tymi modami :lol: Nie wiem, może akurat, próbuj. Dla mnie pewnym wyznacznikiem wartosci materialu jest jasnosc instrukcji skorzystania z niego nawet gdyby mialo to być jasne nie dla dziecka tylko powiedzmy "słynnego modera".

Link do chodzacego na 1.5 samego dartha podaje w temacie pytania o mody (posty pod koniec)

"Nie ma takiej rury co by sie nie dalo przepchać ale czasem szkoda zachodu za dlugo sie meczyc na darmo"

(William Shakespeare, Hnryk VIII)


Witam
Mam problem gdy wgrywam moda darthmod ver.3.4 to zmienia mi się w empire język na angielski.
Nie wgrywałem żadnych modów.
Prosze o odpowiedz.

To powszechny bląd tej wersji :lol: bo to mod jakiegoś angola jest