PDA

Zobacz pełną wersję : jednostki strzeleckie niesmiertelne



Postko
29-10-2013, 16:58
Witam
Grajac w Rome 2 Kartagina zauważyłem ze moi oszczepnicy praktycznie nie gina w wwymianie ognia z oszczepnikami wroga tak samo sie dzieje z innymi oddzialami gdy sa oszczeliwane... Przyklad ze 120 zginelo 5 a jednostka wroga praktycznie w polowie zniszczona i to sie dzialo nie tylko w tej jednej bitwie... Armia ktora walcze jest juz dosc rozwinieta oszczepnicy maja po 2 srebne belki inne oddzialy 1 srebna po 2 brazowe wszyscy maja zblizone doswiadczenie mimo wszystko uwarzam ze to dziwne bo w walce kontaktowej jest normalnie dzieje sie tak tylko w czasie ostrzalu :) Mam juz prawie 100 ture nie chce mi sie zaczynac od poczatku. Moje pytanie : czy ktos z was mial podobny problem ??? Dzieki za odp.

bartobk
29-10-2013, 20:26
a jaki masz poziom trudności jak łatwy to nie masz co się dziwić

Postko
29-10-2013, 22:31
Gram na trudnym. Włócznie wbijaja sie w tarcze i w ciala moich żołnierzy pozniej znikaja a zaden nie umiera. Bez sensu.

nowy2142
30-10-2013, 06:01
Lecę w ciemno bo nie podałeś sensownych informacji ale pewnie znowu będę mieć rację.
Dawno dawno temu gdy była wersja 1.0 zwykłe oszczepy były broken, a płonące OP. Zwykłe pociski nie zabijały nikogo, a płonące kosiły jak chciały nawet najcięższe jednostki.
Teraz po tych kilku łatkach zwykłe oszczepy działają w miarę rozsądnie, ale za to płonące oszczepy zostały zmienione w ten sposób że praktycznie nie zadają strat. Płonąca amunicja po tym nerfie w zamian otrzymała debuff do morale jednostek pod ostrzałem tychże pocisków.
I CA tutaj spartoliło sprawę bo od wersji 1.0 AI używa praktycznie ciągle płonącej amunicji.