PDA

Zobacz pełną wersję : Czy komputer jest w stanie zdobyć uforyfikowane miasto ?



michal78
07-11-2013, 10:39
Witam, czy komputer jest w ogole w stanie zdobyć ufortyfikowane miasto gracza ? Pytam bo nigdy jeszcze nie przytrafilo mi się utracić miasta na rzecz frakcji kierowanej przez komputer. Podczas obleżen zawsze dzieje się coś bezsensownego, gdy siły komputera dokonują desantu z morza na mój port, po zejściu na ląd zatrzymują się i stoją na brzegu bez końca. Innym razem gdy wielka armia komputera stanęła pod murami mojego miasta tylko 3 jednostki z drabinami podeszly pod mury a gdy je wycinałem reszta armii stała i się temu przyglądała, póżniej również nie ruszyli do ataku. Chodzi mi więc o to czy podczas oblężeń zdarzało Wam się ze oblegająca Was armia komputera ruszała do generalnego szturmu dużymi siłami i była w stanie opanować miasto ? Pozdrawiam

Aztec
07-11-2013, 12:32
Podstawowe pytanie, jaką wersję gry aktualnie posiadasz?
We wcześniejszych wersjach gry zdarzały się takie błędy, teraz komputer podprowadza drabiny pod mury po czym zostawia je i leci palić bramę :D Przynajmniej tak się dzieje w moim przypadku, a jeśli chodzi o stanie jednostek po desancie jest to często związane a) zakleszczeniem się jednej jednostki na statku b) masz zamknięte bramy miasta, a wróg wylądował wewnątrz, w takich sytuacjach jeśli sam nie zaatakujesz lub nie otworzysz jakąś jednostka bramy, wróg będzie stał i stał...

michal78
07-11-2013, 12:42
Hej , mam wersje v 1.6.0, jest orginalna i patche sciagaja się same gdy są dostępne (chyba). Pozdrawiam

Guminbear
07-11-2013, 18:13
Nie martw się. U mnie komputer nie umiał zdobyć nawet najmniejszej osady z podstawowym garnizonem mając całą armię często dobrych jednostek. A jak powspominam co robił w miastach z murami. Zawodowe trolle robią to gorzej.
Ostatnio jak grałem to wiele się nie zmieniło. Co prawda podchodzi wieżami ale po wybiciu pierwszego rzutu jego armia stoi.

kalasznikow82
22-11-2013, 08:38
Tak a po spaleniu bramy wszyscy na hurra wpadają przez tą jedną prosto pod gorący olej który jest tak gorący że zabija 80% armii przeciwnika:):P. A jak za blisko podejdziesz to i Twoim wojskom się dostanie przy okazji bo nie cofną się same tylko czekają na rozkaz. Normalnie umierają na własne życzenie...I żaden wróg nie zaatakuje jednocześnie bramą i drabinami, normalnie śmieszne to jest powinno to być poprawione. i Powinni atakować z kilku stron na raz wtedy to by się działo, a nie jak teraz nuda, nuda, nuda:)