PDA

Zobacz pełną wersję : Koniec gry



Gaeth I
22-11-2013, 23:10
Witam. Otóż mam 4 r. n.e. i podbiłem już całą mapę i zniszczyłem wszystkich wrogów. Nie pojawił się żadnej komunikat typu, że "podbiłem cały znany świat" jak to było w poprzednich częściach. Dlatego się pytam, czy w którymś roku będą sytuacje podobne do np. najazdu Mongołów, czy Tatarów z Medieval II? Czy to już jest ostateczny koniec i już nic się nie będzie działo?

Samick
22-11-2013, 23:55
Również podbiłem cały świat i nic się więcej nie działo i nie wyświetliło. Taka nauka z tego płynie:

już nic się nie będzie działo

Bronti
23-11-2013, 09:08
Podbiłeś cały świat i nie pojawiła się informacja o zwycięstwie militarnym? Sprawdź cele zwycięstwa - być może masz za mało jednostek floty lub najemników?

K A M 2150
23-11-2013, 16:29
Kolega zapewne już cel kampanii osiągnął, a potem zajmował cały świat w oczkiwaniu na "drugie" zwycięstwo. Sam też po osiągnięciu zwycięstwa militarnego zajmowałem całą mapę licząc na jakiś dodatkowy komunikat.

Gaeth I
23-11-2013, 17:58
Kolega zapewne już cel kampanii osiągnął, a potem zajmował cały świat w oczkiwaniu na "drugie" zwycięstwo. Sam też po osiągnięciu zwycięstwa militarnego zajmowałem całą mapę licząc na jakiś dodatkowy komunikat.

Dokładnie o to mi chodziło :)

Vlad
25-04-2014, 21:24
Szkoda... Wypadałoby uderzyć wtedy na Państwo Środka:eek: