PDA

Zobacz pełną wersję : Rome nie widzi karty graficznej AMD Radeon



Vasyshq
23-11-2013, 12:16
Hej! Mam problem, z którym borykam się od samego zakupu Rome II, od samej premiery. Próbowałem go rozwiązać już w październiku ale w końcu dałem sobie spokój i pomyslałem, że poczekam na patcha, w którym wszystko pewnie zostanie naprawione. Gra nie widzi mojej karty graficznej. Mam laptopa Packard Bell Easynote LS z Radeonem AMD Switchable Graphics HD6650M. Na domiar złego, po którymś patchu zmniejszyła się ilość pamięci graficznej pokazywanej w zaawansowanych opcjach grafiki. Kiedyś mimo iż pokazywało kartę Intela to bylo to chyba 4096mb, teraz tylko 800. Podczas ładowania bitwy pokazuje mi komunikat o niewystarczającej ilości pamięci graficznej, nie mówiąc już o tym, że mogę grać tylko na bardzo niskich ustawieniach a i to przy bardzo małej wydajności. Nie mogę nawet zaznaczyć opcji "bez limitu pamięci" co wcześniej mogłem zrobić. Wcześniej działało też wszystko przyzwoicie na średnich ustawieniach. Szukam rozwiązania problemu i nie mogę znaleźć, wiem, że wiele osób miało ten problem, bo śledziłem forum CA. Z kartami Nvidii jakoś udało się to załatwić o AMD nie mogę znaleźć nic konkretnego. Czy ktoś wie coś więcej o tym? Jakiś magiczny "solution" ? ;)