PDA

Zobacz pełną wersję : Wywalanie do windy po zmianie rozdzielczości



adriankowaty
24-11-2013, 14:01
Witam! Wiem, że sytuacja wymieniona w tytule brzmi absurdalnie, ale właśnie taki problem przed chwilą odkryłem. Próbowałem sprawdzić zgodność plików, reinstaluję grę, ale wątpię, że to pomoże. Zmieniłem po prostu rozdzielczość ekranu z trybu "w oknie" na tryb zwykły, nic ponadto. Być może to bug, biorąc pod uwagę, że dopiero wczoraj pobrałem najnowszą łatkę, ale chcę go jakoś rozwiązać. Więc się pytam: jak w plikach gry załączyć tryb okienny, bez konieczności załączania gry?
EDIT: Zapomniałem dodać, że korzystam z czystej vanilli.

adriankowaty
24-11-2013, 15:36
Przepraszam, ale można prosić o pomoc?

K A M 2150
24-11-2013, 15:44
Przepraszam, a można przyznać osta za doubleposta? Jeszcze godzina nie minęla nawet od Twojego wpisu. Wejdź w plik preferences.script i tam sobie ustaw już. Poszukaj linijki z windowed lub full screen i tam będzie podane jaką wartość ustawić, żeby było ok. Do wtorku nie mam kompa z Rome, więc nie mogę teraz dokładnie opisać linijki gdzie się to zmienia.

adriankowaty
24-11-2013, 15:48
Dziękuję i przepraszam za podwójny post. Zacząłem się po prostu niepokoić (kilkanaście odsłon i ani jednej odpowiedzi sugerowało brak zainteresowania). Chodziło mi tylko o lokalizację. Nie mam w zwyczaju szperać w plikach, więc taka prośba nie byłaby niczym wielkim do objaśniania, prawda?