PDA

Zobacz pełną wersję : Problem w bitwie



aron94
14-12-2013, 22:33
Witam, mam problem z romem zrobilem sobie od niego przegre bo sie grac prawie nie dalo przed patchami ale teraz niby wszystko ladnie ale jak odpalam bitwe to po ja wiem.... 10 sec 3 razy sprawdzalem zawsze tak samo po 10 sekundach w trakcie rozmieszczania nagle pole bitwy i zolnieze zamarzaja, moge nimi ruszac itd ale ni wiedze gdzie nimi ruszam wiec nie wiem za bardzo o co chodzi (( prosze o pomoc :(, prawdopodobnie napisalem troche niezrozumiale wiec prosze pytac sprobuje odpowiedziec dokladniej :)


z gory dzieki :)

Samick
14-12-2013, 22:53
Zacznij pisać w języku polskim, to pomoże w odbiorze Twoich myśli.

aron94
14-12-2013, 23:10
no rzecz w tym ze dostaje freeza po 10 sekundach od ukazania sie okna bitwy slysze dzwiek i moge ruszac sie wojskami ale nie widze gdzie bo mam freeza, jasniej sie chyba juz nie da.

Samick
14-12-2013, 23:23
Duże litery, znaki interpunkcyjne wydatnie pomagają w odbiorze treści, a jak dobrze pamiętam są integralną częścią języka polskiego.

Tessali
16-12-2013, 19:34
Faktycznie napisane nieco chaotycznie i z pominięciem zasad poprawnej polszczyzny, niemniej przekaz dla przeciętnie inteligentnego osobnika jest zrozumiały.

Nawiązując więc do sedna sprawy, mam podobny problem i nie wiem z czym może być on związany. Usiłuję obronić się w stolicy barbarzyńskiej prowincji i niestety z powodu wyżej wymienionego problemu jest to nieomal niemożliwe.

Pozdrawiam.