PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Ulepszanie jednostek



rzymianin
17-12-2013, 22:56
Witam, czy w Rome II istnieje możliwość ulepszania jednostek ? Nie chodzi mi o ulepszenie pancerza/broni ale o ulepszenie samego oddziału na "nowszy". Przykład z Macedonii - na początku mamy rekrutów z pikami i oszczepników. Rozbudowując koszary zyskujemy dostęp do falangitów i peltastów. Jak teraz ulepszyć te "stare" oddziały do "nowszych" w armiach które już istnieją ?

Samick
17-12-2013, 22:59
Są wybrane sytuacje gdy rzeczywiście możesz tak zrobić, np.: reformy rzymskie pozwalają przekształcać istniejące oddziały, również u Kartaginy taką opcję spotkałem. Co do reszty nie wiem. Robisz to tak samo jak przy unowocześnianiu pancerzy, broni, tarcz i dostarczaniu lepszych koni.

bartobk
25-12-2013, 21:36
Chyba się nie da trzeba rozwiązać jednostkę i rekrutować odnowa tak mi się wydaje

Mściwój
28-12-2013, 13:15
Potwierdzam, że da się tak zrobić z niektórymi jednostkami rzymu czy kartaginy. Nawet zakładam, że CA na początku miała ambitne plany, żeby tak pewnie zrobić z większością nacji, jeżeli nie że wszystkimi. Zrobili na początku Rzym, potem Kartagine. Zobaczyli, ile to zabawy(naprawdę to wymaga tak dużo pracy?) po czym dopuścili.