PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Odkryłem ważnego buga ?



sobol_14
26-12-2013, 07:34
Cześć odkryłem bardzo ważny błąd w grze tak mi sie zdaje...
Gram pełna kampania...Rzym ok 40 tura... pod koniec tej tury(ruch Si) wyświetla mi jakiś filmik o postępie w grze(zaczyna się coś o wojsku...) trwa to dosłownie pół sekundy...po chwili nakłada się jakiś komunikat że: mój generał osiąga nową zdolność, albo ze frakcja upadła( w moim przypadku kartagina), aa tamten filmik znika...
problem polega na tym ze nie mogę zamknać tego 2 komunikatu bo pierwszy jest niby aktywny(priorytetowy)...ale został nakryty jakimś raportem...i nie mogę się od niego dostać...(raportu nie mogę zamknąć bo film jest priorytetowy ale jest przykryty)
klikanie jakichkolwiek klawiszy na klawiaturze nie pomaga...gre uruchamiałem 4 krotnie i kompa restartowałem 2 krotnie...dalej to samo...
gra oryginalna bez modów
(menager urządzeń - gra w trakcie bugu jest aktywna.... nie ścina)

Co o tym sądzicie warto to zgłosić dla Creative Assembly ??
jutro postaram się o screny tego przypadku

K A M 2150
26-12-2013, 11:27
Zapewne chodzi o triumpf. Podobno pomaga szybkie przeklikanie okienek. Bug wszedł wraz z obecną wersją i zostal zgłoszony CA.

wojmir2
26-12-2013, 23:56
Witam, u mnie ten sam problem po patchu 1,8 ale skoro jest zgłoszone, to bardzo dobrze (miałem właśnie pytać w tej sprawie).

Kampanię Rzymem już wygrałem ale ciągnę to z ciekawości przez coraz nowsze patche - (i co ciekawsze szło do tej pory - 148 czy 150 ne, 16 Legionów i 10 Flot, prawie wszystko podbite ale wszędzie bunty, stracone kilka prowincji a tu zonk na triumfie).

Super gra wyszła, grałem w TW Rome 1 i mody prawie od początku, wyszedł nawet oficjalny patch z numerem 1,9 a był to dodatek Alexander (ale dopiero po dłuższym czasie). A tutaj 3 miesiąc, numer 1,8 i znowu coś skopali !

Koledzy, pytanie retoryczne: czy z każdą "poprawką" będą knocić coś nowego ?

Scooter
27-12-2013, 17:43
Koledzy, pytanie retoryczne: czy z każdą "poprawką" będą knocić coś nowego ?
TAK 8-)