PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] CAESAR IN GAUL po polsku ?



parasite
28-12-2013, 20:27
Witam, jako prezent dostałem od kuzyna dodatek, tyle, że po angielsku ( pracuje w holandii ). Czy jest opcja, żeby to zmienić na język polski ? Bo w grze nie widzę, takiej opcji. Co mam zrobić ?? Zwrot gry w holandii raczej nie wchodzi w grę - szkoda zachodu ;/

Aztec
28-12-2013, 21:56
Rome 2 masz zainstalowane po polsku?

parasite
28-12-2013, 22:35
Nie, też miałem po angielsku, ale z pomocą przyszło spolszczenie. Sprawa ma się, że nie jestem jakimś debilem i angielski w miarę ogarniam ( toteż najbliżsi, nie zwracają na takie rzeczy za bardzo uwagi ), ale szczególnie z nową grą, kiedy chcę ją włączyć na "pół godzinki", fajnie jest mieć łatwy i szybki dostęp do wszystkiego, a nie zabawę z j. angielskim

Asuryan
28-12-2013, 22:38
Ale co to za problem wybrać w steam wersję polskojęzyczną zamiast kombinować z jakimiś spolszczeniami? Bo mówimy przecież o oryginale?

Prawy przycisk na tytule gry w bibliotece steam ---> właściwości ---> język ---> wybranie z listy interesującego nas języka ---> odczekanie chwili na automatyczne spolszczenie/zangielszczenie/etc...

Aztec
28-12-2013, 22:44
Dokładnie, we właściwościach gry na steam masz zakładkę język, gdzie możesz dowolnie go sobie wybrać.

parasite
29-12-2013, 02:24
dzięki, nie wiedzialem!