PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kampanią



Ubootek
05-01-2014, 11:18
Witam .. Mam mały problem z odpaleniem kampanii gdyż .. odpalam shoguna . wszystko jest dobrze ale gdy już sobie wybieram klan(frakcje) i naciskam rozpocznij kampanie i na ekranie ładowania mi wywala Shoguna . tak samo jest z Zmierzchem , Posiadam Wersie Steam'owską . System jakim operuje Win 7 32-bitowa , Shogun jest zainstalowany an jęzku polskim .. Bardzo prosił bym o pomoc z waszej strony :)
Dziękuje

Aztec
05-01-2014, 15:31
Standard, sprawdź spójność plików we właściwościowych gry na Steam.

Ubootek
05-01-2014, 17:20
Dziekuje za pomoc :) . Temat do zamknięcia

mazda35
23-08-2015, 11:55
witam,
mam inny problem, ale temat pasuje.
Po jakimś czasie wróciłem do szoguna i kampanii. Jednak teraz podczas bitwy (gdy chcę rozegrać samodzielnie) to ekran się robi czarny, kursor jest i nic się nie dzieje. Czasem wyskoczy komunikat, że główny sterownik AMD ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność. Też nic. Faktycznie sterownik chyba był uszkodzony, bo szukałem problemu i pisało, że się źle czy nie do końca pobrał. Zainstalowałem go ponownie i gra powinna działać, ale dalej bitew nie mogę rozgrywac. Poza tym jest po staremu, czyli jest ok.
Dodam, że mam teraz Win10 i miałem również problem z Massefect. Po wgraniu nowego sterownika Mass Efect działa,ale szogun dalej nie. Chciałem spójność plików gry sprawdzić, ale ten link podany z forum nie działa.

sadam86
23-08-2015, 12:14
Spójność sprawdzisz przez Steam, wejdź we Właściwości i potem Pliki lokalne i kliknij Sprawdź spójność.

mazda35
28-08-2015, 19:11
spójność przebiegła z powodzeniem, ale dalej nie działają bitwy - choć dotyczy to już bitew w zamkach (obrona/atak), ponieważ "w polu" już walczyłem. czy ma ktoś jakiś pomysł poza ponowną instalacją ?

mazda35
03-09-2015, 06:10
musiałem wywalić win10, ale nic nie dało powrót do poprzedniego systemu. Pomogła dopiero nowa instalacja systemu i gry.