PDA

Zobacz pełną wersję : Zła wersja gry?



BlackWood
06-01-2014, 18:15
Witam jestem posiadaczem RTW2 od 7 patcha, pograłem na kilku modyfikacjach które usunąłem a dziś pozbyłem się Magnar Moda, gdyż dociągnął mi się nowy patch.
W oczekiwaniu na jakąś poprawkę postanowiłem że pogram online.Jakim zdumieniem okazało się że nie mogę dołączyć do żadnej gry, gdyż wszystkie serwery mam na czerwono, również te w których są kampanie :?
Dziwne oczywiście zweryfikowałem pliki gry i wszystko gra. Czy ktoś miał podobny problem? Jest jakieś rozwiązanie?
Proszę o pomoc..

Pozdrawiam

K A M 2150
06-01-2014, 19:10
Witam,

Grasz na patchu 8.0, czy 8.1 beta? Poza magnarem miałeś/masz jakieś inne mody, np GEM? W folderze gry nie zostały Ci jakieś pliki po modach? Tyle mi na myśli przychodzi póki co :)

BlackWood
06-01-2014, 22:14
Grałem na łatce 8.1 beta w menu miałem 8.0 a dziś gra mi się zaktualizowała i mam wersję v.1.81.
Dziwne gdyż sprawdzam gry dla bitew i są na czerwono, sprawdzam kampanię i też na czerwono, niecałe 10 min temu znowu sprawdzałem i tylko jeden serwer dla kampanii był na biało. Kurde nie mam pojęcia co jest grane :| , dodam tylko że kampanię dla jednego gracza mogę rozgrywać normalnie, tak samo z modami.
Jakieś trzy dni temu, instalowałem grę od nowa, gdyż testowałem trochę modów. Po tym zabiegu wrzucałem trzy pliki Magnar Moda do folderu data, które usunąłem :|
Jakieś sugestie panowie, może musze coś odkurzyć w jakimś ukrytym folderze :?:

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!