PDA

Zobacz pełną wersję : Doświadczenie jednostek



Demigood
03-11-2009, 15:22
Czy macie jakieś sposoby na szybkie zdobywanie doświadczenia jednostek? Czy jest możliwe zdobycie maksymalnego stopnia? Mam taki problem, że po bitwie przykładowo jednostka ma 3 szawrony, jednak jak ją uzupełnię, spada do 2. Też macie coś takiego?

Salvo
03-11-2009, 15:30
Bo dochodzą niedoświadczeni rekruci i obniżają poziom jednostki. W poprzednich wersjach też tak było.

Secret_Matrix
03-11-2009, 17:50
Niezwrocilem na to uwagi :roll:

Misioleon*
04-11-2009, 08:47
Trzeba wycinać jak największe ilości przeciwników. Szczególnie dotyczy to jazdy którą można gonić i wycinać uciekające oddziały wroga. W jednej bitwie można spokojnie 2 beleczki zdobyć.

VanDerStuff
04-11-2009, 10:02
Mój sposób jest taki :
jeżeli mam kilka jednostek takich samych typów np. : 4 piechoty liniowe, po bitwie uzupełniam straty jednostkami doświadczonymi. Wtedy to doświadczenie w jednostkach nie spada. Czyli poświęcam jedną z jednostek na uzupełnienie, zawsze wybieram najmniej doświadczoną lub tą z największymi stratami.
W ten sposób miałem w "krótkim" czasie świetne porównanie co mogą weterani, jakimi KILERAMI się stają. Np. w linii stoją piechota na 5 poziomie i nówka. Piechota na 5 lv. strzela o niebo celniej i częściej, oraz ginie ich mniej pod obstrzałem. Z bliska są totalnie zabójczy.

Czy ma ktoś (kiedyś gdzieś coś takiego widziałem) informację o wpływie wyszkolenia jednostki na jej statystyki ? Będę wdzięczny za odpowiedź.

sir Aron
14-01-2011, 17:34
a macie jakiegoś moda aby na mapie kampanii też było widać statystyki doświadczonych jednostek ( a nie jak do tej pory podstawowe)

adamenson
24-03-2011, 16:30
Ja zauważyłem że dla łuczników w grupie 40 woja, pierwszy szczebelek doświadczenia dochodził po zastrzeleniu 80 wrogów a drugi chyba po kolejnych 120 zabitych