PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kampanią multi



ogi
07-01-2014, 20:39
Witam,

Mam problem z multi w trybie kampanii. Grając z kolegą testowaliśmy tryb co-op i tryb rywalizacji, niestety w obu przypadkach nie mogliśmy razem toczyć bitew co bardzo mnie dziwi w przypadku trybu rywalizacji. Zdawało mi się, że armię SI za każdym razem powinien przejmować drugi z graczy, a tak się niestety nie działo. Drugi gracz mógł pełnić jedynie rolę obserwatora. Czy ktoś wie w czym tkwi problem?
Po utworzeniu rozgrywki w trybie kampanii wybrałem następujące ustawienia:

tryb gry: łeb w łeb
czas tury: 5 min
czas bitwy: 20 min
domyślny sposób rozgrywania bitwy: dowódź wojskiem
rozmiar oddziału: duży
pokaż ruchy SI: wył.
rozstrzygaj auto. wszystkie bitwy: wył.

Z góry dziękuję za pomoc

( ͡º ͜ʖ ͡º)
07-01-2014, 21:20
gdy ty masz bitwę i dajesz "dowódź wojskiem" to twojemu przeciwnikowi powinno się pojawić okno bitwy i powinien mieć do wyboru czy chce grać jako AI czy obserwować.

ogi
08-01-2014, 07:09
Hej,

I właśnie tu się pojawia problem. Gdy wybieram opcję dowódź wojskiem on może jedynie pełnić rolę obserwatora. Być może brakuje mi jakiegoś patcha, który naprawia ten błąd? Inaczej tryb kampanii traci jakiekolwiek znaczenie

( ͡º ͜ʖ ͡º)
08-01-2014, 13:08
Hej,

I właśnie tu się pojawia problem. Gdy wybieram opcję dowódź wojskiem on może jedynie pełnić rolę obserwatora. Być może brakuje mi jakiegoś patcha, który naprawia ten błąd? Inaczej tryb kampanii traci jakiekolwiek znaczenie
co znaczy że może "jedynie pełnić rolę obserwatora"?? wgl nie ma przycisku "graj jako SI" czy ten przycisk jest nieaktywny, szary i nie da się go kliknąć?? jak to wygląda?

ogi
08-01-2014, 19:29
"Graj jako SI" jest własnie na szaro. I nie wiem o co w tym chodzi