PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



Dirt
12-01-2014, 10:51
Witajcie mam problem . Wczoraj miałem format kompa , zainstalwoałem gre normalnie , nastepnie chce ją uruchomić i tu zonk pisze ze wstępna konfiguracja , ok czekam robi mi sie :vcredist 2010 , po tym gra nie chce się włączyć . Mam steam . Co robic ?

Dirt
12-01-2014, 18:23
refresh

Aztec
12-01-2014, 19:31
Nie pisz posta pod postem, jeśli ktoś zna odpowiedź to pomoże.

Standardowo sprawdź spójność plików.
Jeśli to nie pomoże to w folderze steam/rome 2 total war, masz podfolder redist, gdzie możesz przeinstalować biblioteki.

Dirt
12-01-2014, 21:54
co znaczy przeinstalwoac biblioteki ? Spojnosc zrobilem i nic

Dirt
14-01-2014, 16:11
refresh

K A M 2150
14-01-2014, 17:30
Jeszcze jeden refresh i pójdzie ost. Jak ktoś będzie wiedział co nie tak to da znać.


*********************
Ost to powinien polecieć za nazwę tematu, który nic nie mówi. Tysiąc tematów o nazwie: pomocy! POMOC! problem, nie działa, nie chodzi, nie skrobie mnie po plecach gdy go głaszczę łapką na muchy po palcu u lewego ucha. Kiedy ludzie nauczą się że żeby otrzymać pomoc trzeba należycie nazwać temat.

Samick

PS. Zapomniałem o PLIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ (...) i morzu wykrzykników na końcu.

marengo
14-01-2014, 18:55
Spróbuję rozpędzić trochę czarne chmury zbierające się nad tym tematem. Widać, że ci zależy, tylko okazujesz to w nieodpowiedni sposób. Głowa do góry. Ja będę dobry policjantem :)

1. Skoro właśnie zrobiłeś format, sprawdź czy masz wszystkie aktualizacje pobrane i zainstalowane, czyli zalukaj do Windows Update. Może to problem z Net Framworkiem? Ja mam wersję 4.5.1.

2. Kolejna rada którą znalazłem jest odrobinę śmieszna. Nie wiedzieć czemu, ktoś w czeluściach internetu zaleca instalację 7zip'a. Może Twój system potrzebuje tego programu?

3. Odpalaj grę z różnych skrótów: z folderu gry, z menu start, z programu steam, z pulpitu, może wreszcie zaskoczy?

4. Ostatecznie, posłuchaj rady Azteca. W główny folderze gry: Steam\steamapps\common\Total War Rome2 masz trzeci od góry folder redist, a w nim trzy pliki wykonawcze .exe. z nazwą vcredist. Odpal je po kolei. Zwykle ponowne uruchomienie instalatora skutkuje zapytaniem: czy program zainstalować (jeżeli nić się nie wydarzyło), zmienić lub odinstalować. Nie wiem co się pojawi u Ciebie, podążaj za głosem swojego serca. To najlepsze rozwiązanie :lol:

5. Jak nie, usuń Romka i zainstaluj ponownie z czyszczeniem rejestru uprzednio zwykłym ccleaner'em.

6. Możesz też ściągnąć brakujące biblioteki - programy ze strony Microsoftu i powiązać je z grą.

Dużo "może", ale może coś pomoże ;)

Dirt
02-02-2014, 10:37
Soryy ze odkop ale juz naprawilem. Mzoe sie komus przyda.

Wy wyzej dzieki za pomoc dzieki wam doszłem do błedu. Próbowałem te vcredist odtworzyc recznie w pliku i bęc wyskoczył bład - brak aplikacji windowsn instaler 3.1 (a wczesniej miałem) , zainstalowałem i all śmiga[[--[[p-