PDA

Zobacz pełną wersję : Najtrudniejsza kampania - ankieta



Ensis
25-01-2014, 11:34
http://i.picresize.com/images/2013/08/15/JdZB3.png
Jaka kampania Waszym zdaniem jest najtrudniejsza?
Mile widziane uzasadnienie wyboru. ;)

Lwie Serce
26-01-2014, 10:51
Chyba Pod palącymi słońcami była najtrudniejsza. Niektóre misje były naprawdę trudne. Powstanie Wesnoth też, z tego co pamiętam. Ale jednak stawiam na kampanię o pustynnych elfach :D

Ensis
26-01-2014, 11:22
Ja na razie przeszedłem tylko Opowieść o Dwóch Braciach i Najazd Orków, a obecnie niemożliwie męczę się z kampanią Powstaniem Wesnoth. Już 10 razy bezskutecznie podchodziłem do misji Świątynia w Głębinach. :twisted:

Kot
04-02-2014, 19:53
Pod Palącymi Słońcami była dosyć trudna i chyba ta wydaje mi się najtrudniejsza.Chociaż szczerze powiedziawszy to tylko z 2 kampanie przeszedłem,ale porównując tak misje to chyba ona by była najtrudniejsza.

Ensis
02-03-2014, 15:15
Ja na razie przeszedłem tylko Opowieść o Dwóch Braciach i Najazd Orków, a obecnie niemożliwie męczę się z kampanią Powstaniem Wesnoth. Już 10 razy bezskutecznie podchodziłem do misji Świątynia w Głębinach. :twisted:

Jakiś czas temu przeszedłem tą misje, wystarczyło cofnąć się do poprzedzającego scenariusza i awansować inne jednostki, magów. ;)
Dalej kampania trzyma poziom, jednak moje umiejętności są już większe, dzięki czemu już się nie zacinam.

Lwie Serce
02-03-2014, 16:00
Ja sobie gram teraz w to Powstanie Wesnoth i muszę przyznać, że rzeczywiście trudna jest bardzo. Ale akurat ta misja w świątyni większych trudności mi nie przysporzyła z jednego powodu - miałem żelaznego zgniatacza w drużynie, jednego z tych dwóch co bronili bastionów w którejś z początkowych misji :) Nawet te lepsze szkielety nie mogły go powstrzymać, niewiele mu robiły a same dostawały po 30 obrazeń na jeden cios :D Ale dalsze misje to już jest niezła przechadzka, zaczynam się wahać czy aby dobrze zrobiłem stawiając na Pod Palącymi Słońcami.