PDA

Zobacz pełną wersję : Swebowie - nowa jednostka do werbowania po patchu, bez nazwy



Nicyta
12-02-2014, 18:28
Dwie godziny temu instalowałem aktualizację do Romka. Gram z modem Radious na polskiej wersji językowej. Po włączeniu gry i swojej kampanii (gram Swebami) w okienku rekrutacji pojawiła mi się jakaś nowa jednostka. Jakiś wojownik z okrągłą tarczą, który jest jak do tej pory moim najlepszym wojownikiem patrząc na statystyki. Problem w tym, że nie mam nazwy tej jednostki, a kliknięcie PPM otwiera mi menu główne tej encyklopedii. W czasie dokładniejszych oględzin dostrzegłem, że nową jednostkę udostępnia mi jakaś świątynia, jednak w encyklopedii nie było napisane, że udostępnia jakąś jednostkę. A teraz pytanie: Czy możliwa jest taka sytuacja, że twórcy wydali aktualizację, ale jeszcze nie zaktualizowano spolszczenia, dlatego nie mam nazwy nowej jednostki ? Za moment postaram się dorzucić screeny. Tymczasem, może ktoś z was również dostrzegł nową jednostkę za 900+ denarów za zrekrutowanie?

marengo
12-02-2014, 18:43
Projekt Unit Pack Compatybility, spolszczający nazwy i opisy oddziałów nie zawiera tłumaczeń dla ostatnio dodanych przez Radiousa jednostek. Nie ma zmiłuj, musimy poczekać na jego aktualizację, o ile oczywiście dotyczy to jednostek dodawanych przez mody.

Nicyta
12-02-2014, 18:49
Dziękuję, sprawa wyjaśniona. A waszym zdaniem warto grać z modem Radious ułatwiającym rozgrywkę pod wieloma względami, czy jednak czysta, ładna podstaweczka jest lepsza? Mam na myśli tutaj satysfakcję z trudności rozgrywki.

marengo
12-02-2014, 19:04
To nie jest miejsce do dyskusji o modzie Radiousa, warto jednak zauważyć, że teza postawiona przez Ciebie jest mocno dyskusyjna. Ten mod usprawnia grę, nie przydając sobie etykietki "w 100% zgodny z realiami epoki". Usuwa irytujące elementy gry (od zbędnych efektów graficznych, poprzez redukcję forsownego marszu, możliwości agentów, po zanik wojen domowych), w zamian dostajesz bonusy dla AI większe niż w podstawce i jest ono bardziej agresywne, racjonalne. To mod stworzony pod uniwersalny profil gracza, dla ludu można napisać ;) Poza tym jest bardzo szybko aktualizowany i przy normalnej instalacji nie crashuje. Spróbuj poziomu very hard, a zapomnisz o kierowaniu swoim państwem z królewskiego pałacu, zamieniając go na siodło rumaka kłusującego po polach bitew.

Nicyta
12-02-2014, 19:10
Dzięki wielkie za udzielone odpowiedzi. mam nadzieję, ze w polskiej wersji językowej pojawią się nazwy tych jednostek, bo ich brak jednak negatywnie wpływa na komfort z grania i przeglądania armii (może tylko ja tak mam).