PDA

Zobacz pełną wersję : Dawn of Steel



McAbra
16-02-2014, 16:38
Steel Legion

Dawn of Steel to mod dodający jeden z regimentów Gwadii Imperialnej - Stalowy Legion jako oddzielną rasę.
Mod jest bardzo dobrze wykonany, a frakcja jest jedną z moich ulubionych. :)
Stalowy Legion znany jest ze wsparcia potężnych maszyn. Do wyboru mamy 4 warianty czołgu Leman Russ, a także potężne pojazdy jak Stormblade i Tank Ace.
Co mnie mile zaskoczyło, Twórcy nagrali zupełnie nowe kwestie dla wszystkich jednostek.
Naprawdę polecam!

DOWNLOAD (http://www.strategyinformer.com/pc/dawnofwardarkcrusade/mod/20375.html)

Lwie Serce
06-04-2015, 10:59
Gram obecnie w tego zacnego moda. ;) Frakcja jest bardzo dopracowana, nie czuć że to amatorska robota ani trochę. No i jest kawaleria! :D

Il Duce
06-04-2015, 11:06
Działa na soulstorma czy tylko na DC??

Lwie Serce
06-04-2015, 11:09
Jest oddzielna wersja na Soulstorma i Dark Crusade, ja na SS gram.

Arroyo
06-04-2015, 11:49
Stalowy Legion to jeden z unikatowych legionów Gwardii Imperialnej. Mod ten jest jak najbardziej jednym z lepszych do Dawn of War 1. Unikatowa jednostka kawalerii i duża ilość czołgów sprowadzonych z samego Armageddonu to wręcz potęga tejże nacji. Osobiście czekam, aż ktoś zabierze się za nację Korpusu Śmierci z Krieg.

PS. Jeśli komuś się ta nacja bardzo podoba, to polecam zakupić grę Warhammer 40.000 Armageddon - mimo, że to turówka to pozwala na oswojenie się z tą nacją. Oczekuję tej nacji w Dawn of War III.

Andrij Marszałek
06-04-2015, 13:12
Jak wyjdzie :champagne:
Chociaż i tak pewnie w pakują to wszystko do jednego wora z napisem IG :rolleyes:

Il Duce
07-04-2015, 11:06
Powyższy link jest tylko do wersji na DC jak rozumiem??

Ps: Jeśli wyjdzie ta 3 część to niech wrócą do starego dobrego rts-a a nie do mocno przeciętnej taktycznej gierki....

Andrij Marszałek
07-04-2015, 12:09
Popieram - 2 to słaby sequel

Arroyo
07-04-2015, 13:40
Andrij, jak patrzysz na fabułę to się nie dziw. No i na te recenzyjki z CD-Action...

Andrij Marszałek
07-04-2015, 14:04
Jak ja uwielbiam twoje podejście. Nie przeczytam, nie zobacze, nie posłucham bo i tak mi się nie spodoba o.O
Pozatym nie czytałem recenzji w CDA o tym :O tylko widziałem video - momentami nudnawe mordobicie które dałbym 6+/10 za klimat młotka tylko i wyłącznie ale temat nie o tym.

Il Duce
07-04-2015, 16:42
Czy twórcy moda podnieśli poziom trudności?? Bo mam wrażenie że komp ma w nim jakieś gigantyczne bonusy . I która jednostka/bohater umie wykrywać jednostki w infiltracji?? Kolejny mój zarzut to fakt że pionierzy nie mają umiejętności naprawy budynków....

Lwie Serce
07-04-2015, 16:43
Mi też się wydaje że jest trudniej. A wykrywanie infiltracji wiem że ma komisarz i chyba jakaś wersja Chimery. A pionierzy nie mogą naprawiać, za to jest dość tani opancerzony pojazd naprawczy.

Il Duce
07-04-2015, 16:48
Powiem tak, komputer na normalnym rozwija się tu szybciej niż na wysokim w podstawce.To zdecydowanie nie jest normalne :P, dzięki Lwie, bez tego ciężko się grało :).