PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy mapowaniu tekstur



rafalek91
21-02-2014, 16:30
Poszukuję osoby chętnej do pomocy przy mapowaniu tekstur. Daję gotowe tekstury i modele, chodzi jedynie o to by nanieść jedne na drugie. Posłużą one przy pracach nad modem dziejącym się w latach 1500-1700, opartym w większości na już istniejących modyfikacjach zebranych do kupy. Mam około 70% ukończonych prac i wystawię betę ale na zmapowanie czeka około 20 jednostek a ja nie mam o tym zielonego pojęcia. Proszę chętnych o odpowiedzi. Z góry dziękuję

Araven
27-02-2014, 21:45
Może byś dołączył do ekipy Potopu? Oni mają zaawansowane prace.

rafalek91
02-03-2014, 17:08
Potop toczy się w trochę innych ramach czasowych, mi zależy na ukazaniu przemian w wojskowosci między średniowieczem a barokiem. Z resztą poradzę sobie ale potrzebuję pomocy z teksturami

Piter
02-03-2014, 17:58
Jest już sporo na tym forum niedokończonych projektów dla których wielu ludzi poświęciło wiele czasu i wątpie żeby w najbliższym czasie znalazły się ręce do pracy nad kolejnym modem.

rafalek91
02-03-2014, 20:30
Nie chodzi mi o to by z wielkim hukiem zaczynać kolejny projekt. po prostu szukam osoby, która zmapuje mi kilka modeli. Nie tworze żadnej nowej ekipy, potrzebuje osoby która pomoże mi przy kilku jednostkach. Nic więcej