PDA

Zobacz pełną wersję : Porazajacy performance w grze 15FPS



spodziu
23-02-2014, 20:48
Witam.
Jestem tu swierzy i z seria TW dopiero stawiam pierwsze kroki. Mam ogromny problem z wydajnoscia gry a mianowicie dropy do 15fps na zblizeniach oczywiscie. Napalilem sie na S2TW-FOTS lecz gra dla mnie okazala sie nie grywalna. Dodam tu, ze TWR2 smiga eleganko na ustwieniach extreme z GEM mod. Od paru dni przegladam rozne fora w poszukianiu solucji. Prosze o jakies porady czym moze byc to spowodowane. Gra w tym momecie jest przinstalowana bez modow. Pytanie jest czy to juz wina tej gry czy problem lezy w moim sprzecie. Jak zajdzie potrzeba dodam dxdiag.
S2 wersja steam
W7-64bit
i7 4770k - 4.2Ghz
Asus gtx 780 DCU II OC
16GB Ram

Kot
23-02-2014, 20:55
"i7 4770k - 4.2Mhz"
chyba GHz :D tak się uczepie. A co do problemu, to może przeinstaluj po prostu sterowniki do grafy? ( Ew. skan na wirusy, no ale :P nie bijcie jak ten pomysł wyda wam się głupi czy coś)

spodziu
23-02-2014, 20:57
no lapanie za slowka :) wiemy o co chodzi literowka juz totalny metlik w glowie, naprawde tylko siedze i mecze co by fixa znalezc. Wczoraj czy przedwczoraj instalowalem swierze stery od nVidi.. nie pomaga :( Dodam tu ze chodzi o przyklady np pierwszej dostepnej bitwy historycznej. Jezeli chodzi o kampanie sprawa wyglad troche inaczej, np pierwsz z mozliwych potyczek na vsync on 60-55fps. tylko wychodze tu z zaloniem ze jest malo jednostek.