PDA

Zobacz pełną wersję : Ustawienia Graficzne



lucasonix
06-11-2009, 13:00
Witam otóż mam taki problem gdy gram w bitwe ladową lub morską wszystko ok ani jednego zacięcia (gram na Wysokich,wszystko na najwyższym w grafice)Lecz gdy gram na mapie kampanie trochę mi sie przycina i nie wiem co z tym zrobić jest to dlamnie bardzo uciążliwe przecież za każdym razem gdy chce bitwe se zrobic nie bede zmieniał grafy nie ma może takiego czegoś ze można ustawić osobno grafe w bitwach i osobna na mapie kampanii? mój komp:AMD Athlon(tm) 64 X2 DUAL Core Processor 2,71GHz Karta Nvidia GeForce 9600 Gt 512mb
3GB RAM Za pomoc z góry dzięki 8-)

Bieniu
06-11-2009, 13:21
Podobny problem wystapił u mnie po zainstalowaniu nowych sterowników karty graficznej. Na starych sterownikach jest ok.

Memnon[pl]
06-11-2009, 15:12
Spróbuj wyłączyć cienie na mapie kampanii.Powinno pomóc.

rubixxx
31-01-2010, 14:31
zmniejsz w opcjach grafiki jakosc czasteczek ( cos takiego ) - u mnie pomoglo .

Tothamon
02-02-2010, 10:32
U mnie jest odwrotnie. Mogę ustawić grafikę na max i kampanię i bitwy morskie rozgrywam bez żadnych problemów. Problem zaczyna się gdy w bitwie lądowej na mapę wchodzi więcej niż 20 oddziałów. Gra mi zwalnia a obraz zaczyna skakać jak na stop klatkach. Raz miałem taka bitwę, że jedna klatka przeskakiwała mi raz na kilka sekund! Bitwę rozgrywałem przez 2h i niezwykle się ucieszyłem kiedy się skończyła. Masakra. Nic nie daje ustawienie grafiki na minimum. Jest to samo. Brakuje mi pamięci? Mam Athlona 3,6 Ghz kartę Palita GT9600 i pamięć 3Gb RAM

rolpa120
04-02-2010, 09:21
Sprubujcie Wyłączyć niepotrzebne rzeczy np. wyłącz trawę obniż szczegółowość drzew,nieba,wyłączcie cienie albo obniżcie ich szczegółowość. Napewno powinno pomóc.

Rozzelinni
04-02-2010, 13:40
Witam zapewniam, że gra nie będzie się przycinała, jak zainstalujecie modyfikację sterownika karty graficznej G-Xtreme. www.tweakforce.com (http://www.tweakforce.com)

Ja mam zainstalowany i mam ustawiony 1280x1024 średnia grafika.
Gra szybko mi chodzi tylko tury Ai są koszmarne długie, dzisiaj mam rekord 8min przy samej Francji.

A tak bitwy morskie i lądowe mam ustawione na 1024.