PDA

Zobacz pełną wersję : Warpath i Elite Units of the West - Wersja Pudełkowa



AgentMax
06-11-2009, 13:33
Tutaj dyskutujemy o wersji pudełkowej dodatku i DLC.

Pop517
06-11-2009, 13:55
chętnie kupie wiem że cały empire to zdziersrwo ale wystarczy przeliczyć ile kosztować będzie na steam a w tej włśnie wersji a pozatym może zrobią jeszcze ten ostatni patch do empire który poprawi dużo rzeczy :)

AgentMax
06-11-2009, 14:38
chętnie kupie wiem że cały empire to zdziersrwo ale wystarczy przeliczyć ile kosztować będzie na steam a w tej włśnie wersji a pozatym może zrobią jeszcze ten ostatni patch do empire który poprawi dużo rzeczy :)

Najdziwniejszy jest fakt, że Warpath + DLC kosztuje kosztuje 9,50€, a polska wersja tych dwóch rzeczy będzie kosztować 20zł!!!
Każdy chyba wie, ile dziś kosztuje €!!!! Powinno kosztować 40zł, a nie 20zł.!!!!

Andzia
06-11-2009, 15:02
Chyba kupię z 20 egzemplarzy i posprzedaję je znajomym w UK i Niemczech za 40zł :lol:
Brawo CD Projekt - tak trzymaj :D

AgentMax
06-11-2009, 18:07
Chyba kupię z 20 egzemplarzy i posprzedaję je znajomym w UK i Niemczech za 40zł :lol:
Brawo CD Projekt - tak trzymaj :D

Andzia - tak nie wolno!!!!! :lol: :lol: :P :P :twisted: :twisted:

Pampa
06-11-2009, 20:06
Można powiedzieć że ci co kupili przez steam zostali wydymani przez CA

Bieniu
06-11-2009, 23:08
Najdziwniejszy jest fakt, że Warpath + DLC kosztuje kosztuje 9,50€, a polska wersja tych dwóch rzeczy będzie kosztować 20zł!!!
Każdy chyba wie, ile dziś kosztuje €!!!! Powinno kosztować 40zł, a nie 20zł.!!!!

Koszt nie 9,50 € a 4,48 € , na złotówki koło 18,99 zł. Fajna rzecz jesli AI je stosuje. Dodaje torche kolorytu mizernym armiom które wysyła komp.

Andzia
07-11-2009, 00:00
Najdziwniejszy jest fakt, że Warpath + DLC kosztuje kosztuje 9,50€, a polska wersja tych dwóch rzeczy będzie kosztować 20zł!!!
Każdy chyba wie, ile dziś kosztuje €!!!! Powinno kosztować 40zł, a nie 20zł.!!!!

Koszt nie 9,50 € a 4,48 € , na złotówki koło 18,99 zł. Fajna rzecz jesli AI je stosuje. Dodaje torche kolorytu mizernym armiom które wysyła komp.

Skąd wytrzasnełeś że kosztuje 4,48 euro ?

Bieniu
07-11-2009, 10:02
Skąd wytrzasnełeś że kosztuje 4,48 euro ?

Rzeczywiscie :D. Nie wczytałem sie w info: jednostki + wojenna ścieżka

Flying Piano
07-11-2009, 10:26
Tutaj dyskutujemy o wersji pudełkowej dodatku i DLC.

Jakoś się z tym zbytnio na google nie afiszują; nie znalazłem nic. Myślicie, w Empiku będzie?
Swoją drogą ciekawie jest z tymi dodatkami: Parę tygodni temu Warpath Camppaign bym za Chiny nie kupił, a teraz... :) Obawiam się, że przechodzę w podobny stan w stosunku do Napoleona 8-)

Sareth4
07-11-2009, 10:33
mam pytanko - kiedy ma wyjsc ta wersja pudełkowa ?

Pop517
07-11-2009, 10:44
mam pytanko - kiedy ma wyjsc ta wersja pudełkowa ?
27 listopada jeśli się niemyle ;) czyli za 20 dni :(

Flying Piano
07-11-2009, 10:52
mam pytanko - kiedy ma wyjsc ta wersja pudełkowa ?
27 listopada jeśli się niemyle ;) czyli za 20 dni :(

Ahaaaa, czyli dlatego nic nie widziałem :lol: A ja, naiwny, myślałem że już ;)

Hammmurabi
07-11-2009, 14:15
Wiecie czy ten dodatek jest po polsku.

Salvo
07-11-2009, 14:17
Na pewno ;)

Pampa
07-11-2009, 17:05
Ja kupię na 100%, 19 złotych mi nie szkoda, tylko fajnie by było jakby dali coś w zamian zamiast tych DLC które już mam, mogliby pomyśleć właśnie o tych graczach :?

Andzia
07-11-2009, 17:28
Ja kupię na 100%, 19 złotych mi nie szkoda, tylko fajnie by było jakby dali coś w zamian zamiast tych DLC które już mam, mogliby pomyśleć właśnie o tych graczach :?

Właśnie mi związku z tą sytuacją przypomniała się sytuacja z premierą serii GTX260 od nVidia, 2 tygodnie po premierze karta staniała o całe 200-300zł względem ceny premierowej, ze względu na dużą ilość sprzedanych egzemplarzy w ciągu tych dwóch tygodni, było wielki niezadowolenie, takie firmy jak EVGA i BFG rozpoczeły program oddawania klientom pieniądze (w Polsce było to 200zł).

Nie ma co marzyć żeby CD Projekt za darmo prześle graczom wersje pudełkową jeśli już kupili DLC na steam'ie, ale szkoda że nie zapowiedzieli tego wcześniej, zaraz przy premierze Warpath że wydadzą pudełkową wersję, wtedy napewno mieliby sporo większą ilość klientów i jeszcze lepszą opinię (przynajmniej z mojego punktu widzenia). Bądzmy szczęśliwi że wogóle oni coś takiego wprowadzili i to za 20zł.

Ale mimo tego nie mogę się pozbyć przeczucia że ogłosili to specjalnie przed prezentacją Napoleon TW (która odbędzie się 10 listopada w Warszawie) żeby uzyskać lepszą opinię u Polskich graczy.

Amrod
08-11-2009, 10:26
Na Ultimie jest już pre-order za 19.90zł. Tylko dziwna sprawa, bo piszą, że cena została obniżona z 29.90zł, czyżby taka naprawdę ma być cena w sklepach?

Andzia
08-11-2009, 10:54
Na Ultimie jest już pre-order za 19.90zł. Tylko dziwna sprawa, bo piszą, że cena została obniżona z 29.90zł, czyżby taka naprawdę ma być cena w sklepach?

Raczej jest to trik marketingowy

Janek
08-11-2009, 16:40
Można powiedzieć że ci co kupili przez steam zostali wydymani przez CA

CA nie odpowiada za polityke cenowa Steama.

theo
09-11-2009, 11:21
Można powiedzieć że ci co kupili przez steam zostali wydymani przez CA

CA nie odpowiada za polityke cenowa Steama.

to nei Steam decyduje o cenach. Albo mają umowę na całość i CA im płaci za udostępnianie wszystkiego albo dostają produkt i dochodzi do tego marża. Skłaniam się do pierwszej wersji. Po prostu przy udostępnianiu dodatków przez steam CA doliczyło sobie koszty z tym związane. W związku że płacą za każdego patcha a było trochę tego to sprzedając DLC i Warpath musieli jakoś sobie to wyrównać :)

Janek
09-11-2009, 19:22
Można powiedzieć że ci co kupili przez steam zostali wydymani przez CA

CA nie odpowiada za polityke cenowa Steama.

to nei Steam decyduje o cenach. Albo mają umowę na całość i CA im płaci za udostępnianie wszystkiego albo dostają produkt i dochodzi do tego marża. Skłaniam się do pierwszej wersji. Po prostu przy udostępnianiu dodatków przez steam CA doliczyło sobie koszty z tym związane. W związku że płacą za każdego patcha a było trochę tego to sprzedając DLC i Warpath musieli jakoś sobie to wyrównać :)

Dodatki sa w Polsce drogie bo kupowane bezposrednio za EUR. Jakbys zobaczyl ceny gier w EUropie Zach. to tez sa wyzsze, tylko wydawcy (czyli zasadniczo Sega nie CA) zgadzaja sie zeby lokalizacje sprzedawac u nas taniej. Takze, za to ze dodatek kosztuje ile kosztuje nie odpowiada CA/Sega.

Pampa
09-11-2009, 21:10
http://gry.onet.pl/5177,87156,1,Empire_ ... enzja.html (http://gry.onet.pl/5177,87156,1,Empire_Total_War_The_Warpath,recenzja .html) polecam przeczytać.

M&T
27-11-2009, 21:31
Czy dodatek ten pojawił się już w sklepach? W Empiku na pewno nie bo byłem i pytałem. Na stronie CD Projekt nie ma żadnej informacji, nawet w zakładce "Plan wydawniczy". A może coś się zmieniło, tylko to przegapiłem?

Amrod
27-11-2009, 21:43
http://www.gram.pl/sk3_9Q3eJO2_Empire_T ... chodu.html (http://www.gram.pl/sk3_9Q3eJO2_Empire_Total_War_Na_wojennej_sciezce_E litarne_Jednostki_Zachodu.html)

Footman
28-11-2009, 10:28
Pff, byłem i w Empiku i w Media Markcie - nie mieli... Jak znajdę czas wybiorę się jeszcze do Saturna.

maciejek59
28-11-2009, 12:48
Mieszkam w Opolu byłem we wszystkich sklepach w okolicy (Media Markt, Empik, Avans, Teco, HMS) i też nigdzie nie ma, czy to na pewno miało wyjść 27 listopada ?

MSZ
28-11-2009, 13:03
Ja byłem wczoraj w Saturnie we Wrocławiu i kupiłem . Kosztowało 20 zł . W pudełku nie ma żadnej płyty , jest tylko książeczka z kodami aktywującymi . Tyle , że co jest nie tak . Aktywowałem oba kody na steam i niby wszystko mam ale nie mogę włączyć kampanii w Ameryce - podczas ładowania wyrzuca mnie do pulpitu . Jedynie ,,Elite units of the West'' dobrze działają .

Andzia
28-11-2009, 14:53
Premiera była wczoraj, ale to nie ma znaczyć że zaraz w każdym sklepiej zaraz ona będzie

...
30-11-2009, 18:55
Wie ktoś czy jest już w empiku?? jutro się tam wybieram :twisted:

Nagano
30-11-2009, 19:03
Ja się może jutro wybiorę do Media Markt. Kupię ten dodatek jednak tylko dla jednostek. Warpath potraktuję jako bonus.

...
30-11-2009, 19:55
Jak bd ten dodatek w media markcie to daj znać ;)

Charlie
01-12-2009, 20:53
Kupiłem dziś w Saturnie w Krakowie, było bardzo dużo pudełek z dodatkiem na półkach. Po otwarciu zdziwiło mnie, że nie ma żadnej płyty tylko same hasła. Wszystko musiało być więc już w grze, ściągnięte przez Steam wraz z update'ami, a hasła to po prostu odblokowały. Wszystko dobrze chodzi, zarówno Kampania jak i jednostki.

...
01-12-2009, 20:59
A w empiku jeszcze nie ma :cry:

Sareth4
02-12-2009, 18:47
ja dziś kupiłem w salonie gamer na pasażu w metro centrum
Mam kilka pytań otóż czy takie jednostki jak Dahomejskie Amazonki,Działo Organkowe itd. są tylko dla graczy z edycją kolekcjonerską.Czy można je kupić jak elit units of west ? ?

Andzia
02-12-2009, 19:04
jednostki z edycji kolekcjonerskiej nie idzie kupić, niestety :|

PrisonNeo
02-12-2009, 19:16
A jednak można, o ile wiem da się je kupić na steamie (sam widziałem)

Nagano
03-12-2009, 20:18
Jak bd ten dodatek w media markcie to daj znać ;)

Byłem dzisiaj, dodatku brak. Za to Empire staniało od marca o całe 10 zł

Blitzkrieg
03-12-2009, 21:01
Można kupić na steam za 2,49€.
Empire Total War: Elite Units of the West (http://store.steampowered.com/app/10604/)

Sareth4
04-12-2009, 06:53
nowy nie ? jak widać temat jest wersji pudełkowej o steamie wszyscy wiedza od-miesiąca ? może nawet więcej

Nagano
04-12-2009, 19:22
Jak bd ten dodatek w media markcie to daj znać ;)

Byłem dzisiaj, dodatku brak. Za to Empire staniało od marca o całe 10 zł

Łodzianie, w Empiku, w Manufakturze kupiłem warpatha. Na półce było jeszcze ok.20 egzemplarzy :)

Pampa
05-12-2009, 16:23
za to tutaj u mnie cały czas wersja podstawowa empire 129 zł a rozszerzona 150 :roll:

Sareth4
05-12-2009, 16:45
W warszawie można kupic na pasażu w metro centrum lokal 2001C ja tam kupiłem

Andzia
05-12-2009, 16:47
Panowie, może skończymy z tym powiadomieniem innych gdzie jest dodatek a gdzie nie ma. O takich rzeczach możecie się poinformować na PW a nie w tym temacie.

Janek
06-12-2009, 13:04
Ja dzis kupilem i srednio mi sie podoba - dobrze, ze to tylko 20 zl.
Interfejs podczas gry indianami jest bardzo nieczytelny, ich jednostki rowniez wszystkie wygladaja tak samo i trudno sie zorientowac gdzie stoja lucznicy a gdzie cos innego. Technologie wynajduja sie bardzo szybko, a panstwa indian generuja oblbrzymie dochody - jakies 3 lepianki na stepie daja mi wyzszy zysk netto niz praktycznie dowolne panstwo europejskie w zwyklej kampanii :shock:
Ponadto ku mojemu rozczarowaniu nie mozna grac Europejczykami :?

Altair
06-12-2009, 13:37
Cóż też wczoraj kupiłem i nie jestem w pełni zadowolony.Podobnie jak kolega wyżej najbardziej się rozczarowałem tym ,że nie mogę grać USA lub Welką Brytanią.Ale gra indianami to zawsze jakaś odmiana.Najlepsze co w tym jest to te dodatkowe jednostki.A tak bym se pograł USA w kampanii.:(

Sareth4
06-12-2009, 13:45
ale widac nie doceniacie że gra sie naprawde trudniej niż w podstawce
Gram na vh/vh w warpath i moje finanse sa zupełnie inne niz wy mówicie jestem bankrutem zaczynałem z 3 prowincjami mam zdobyc 13 a mam w tej chwili 2 :shock:
U mnie interfejs jest czytelny i ogólnie bardzo mi sie podoba
A zreszta-co to za frajda grac takim USA lub W.B i jechac indiańców jak sie chce z muszkietów i artylerii.
Grajac indiańcami przeciwko europejczykom gra sie naprawde trudno
O ile w podstawce w kampani maratami w 50 lat na h/h zodbyłem grubo ponad 30 prowincji majac wojne z połową znanego świata grało sie łatwiutko to w warpath ledwo co przędze
;)

Nagano
06-12-2009, 14:09
No to ja przedstawię swoje refleksje po kilkunastu latach grania Plemionami Równin. Technologicznie i gospodarczo Indianie odstają od europejskich mocarstw, ale mają pewną przewagę. Mianowicie liczebność. Dosyć szybko udało mi się przeskoczyć z trybu walki europejskiej na walkę podjazdową i zmasowanymi atakami dużych grup wojowników uderzam na pojedyncze pułki wroga. Pod liczebną przewagą moich jednostek pułk przeciwnika się załamuje, a ja szybko przerzucam jednostki na kolejne pułki. Gdy wojownicy walczą z żołnierzami staram się szybko przerzucić konnicę na tyły wroga co sieje panikę. Po wynalezieniu handlu bronią (wiem, śmieszne) można rekrutować arkebuzerów. Przydają się, gdyż jak większość jednostek indiańskich potrafią się przyczaić na wroga i zasypać go gradem kul. Podczas wymiany ognia otaczamy wrogi pułk konnicą/wojownikami i wszystko idzie w dobrym kierunku.

Muszę przyznać, że Indianami łatwiej się walczy przeciwko europejczykom niż przeciwko innym Indianom.

Problem jest z buntami. Gdy uda nam się posiąść jakąś prowincję europejską bądź ważną prowincję innych Indian zadowolenie jest na bardzo niskim poziomie. Są wręcz wściekli. Normą już były u mnie bunty po 5 razy w jednej prowincji. Nawet Meksyk ogłosił niepodległość w Teksasie. Spowodowane jest to różnicami kulturowymi oraz co chyba najważniejsze brakiem możliwości ustawiania podatków. Przez te bunty mam problemy z dalszym opanowaniem Stanów ( w tej chwili mam ok. 6-7 prowincji.)

Podoba mi się to, że w Warpathu każde plemię ma inaczej wyglądających wojowników. U Europejczyków piechota liniowa wszędzie jest identyczna, a tutaj są inne ubrania, malowania twarzy i ciała, koni. Podczas zdobywania Santa Fe, Pueblosi wysłali mi posiłki. Ich plemieńcy wyglądają trochę jak klauni. Na biało pomalowane twarze plus 2 czerwone rumieńce (koła) na policzkach :D

Pomimo wielu pomyłek, absurdów i niedociągnięć (technologie indiańskie, lansjerzy itd.) jest to dla mnie miła odmiana od walk europejskich. No i te bitwy przy okrzykach bitewnych ;)
Jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę
Pozdro

Footman
09-12-2009, 23:11
Dorwałem wreszcie w Empiku.
Moje pierwsze wrażenia są takie:
Najpierw odpaliłem grę na trudnym jako Irokezi. W pierwszej turze USA wypowiedziało mi wojnę. W kolejnych przyłączyły się kolejno: Hiszpania, Niderlandy i Francja. Uznałem, że to nie ma sensu (zwłaszcza, że miałem wojnę jeszcze z dwoma Indiańskimi państwami) i postanowiłem spróbować inna frakcją. Postanowiłem wybrać coś bardziej na uboczu, padło na plemiona równin. Tym razem było lepiej, wszystkie inne Indiańskie frakcje podpisały ze mną umowę handlową, dwie podpisały ze mną sojusz. Wojnę mam tylko z Hiszpanią, na razie przeszedłem do ofensywy i zająłem Luizjanę. Po trzech turach niezadowolenia wybuchł bunt klasy niższej (wyższe udało mi się sprowadzić do 0) i w tym momencie zakończyłem grę. Na chwilę obecną Hiszpania podbija mojego dolnego sojusznika (nie pamiętam nazwy) więc będę musiał przygotować się do większych starć.

Nagano
10-12-2009, 09:24
Grałem plemionami równin i nie udało mi się dokończyć gry. Powód jest prosty: plemiona te mają zbyt rozległe tereny i przerzucanie wojsk w zagrożone tereny jest problematyczne. Abym zajął wymagane 20 terytoriów musieliby mi dać jeszcze +/- 10 lat.

Sareth4
10-12-2009, 21:18
a mi 30 terenów na starcie bo na vh/vh mając wojne z połową państw co są w warpath mam dwa :D ( a zaczynałem nawet z 3 :lol: )

Janek
10-12-2009, 21:37
Szkoda, ze mapa Ameryki z Warpatha sie nie przenosi do normalnej kampanii.
Natomaist Indianie moga w normalnej kampanii uzywac jednostek z Warpath i buduja budynki z dodatku - co smieszne ichni lepianko-uniwersytet nie dosc, ze daje bonus do zadowolenia, to generuje 20 punktow badan na ture, czyli wiecej niz europejski uniwersytet 3 levelu (17)! Dopiero 4 level uniwersystetu zachodniego ma 24 punkty :lol:

zbycho25
14-12-2009, 19:01
Bo łatwiej było wynaleźć zbieranie jagód i podcieranie krowom tyłków niż lepszy muszkiet! :lol:

Gteam_tomek
17-12-2009, 07:05
hehe... zaktywowałem kody Warpath i Elite Units of West i grając republiką Francji (po rewolucji), zapomnij człowieku o Straży szwajcarskiej... Palais Bourbon jest, ale króla ni ma i ni ma Swiss Guard... :D Pamiętajcie dziatwa! ;)

KLAssurbanipal
18-12-2009, 02:28
Powiedz mi gdzie mogę nabyć Elite Units of The West bo ani w Empiku ani w innych sklepach tego nie ma.

Janek
18-12-2009, 06:45
Widzialem w Empiku i Saturnie w kazdym badz razie w Warszawie - tylko najlepiej spytac, bo pudelko sie nie rzuca w oczy :)

Gteam_tomek
18-12-2009, 10:59
Powiedz mi gdzie mogę nabyć Elite Units of The West bo ani w Empiku ani w innych sklepach tego nie ma.

mieszkam w małej miejscowości tak ok 12tys ludzi, na wschodzie Polski, sklepów komp. jest mało, więc zamówiłem na Allegro. Trochę wzrasta cena, same pudełko ok 20zł, ale koszt dostawy ok 9zł...
Przesyłka była szybka, a aktywacja na Steamie bezproblemowa. Ogólnie jestem zadowolony. Jak teraz zamówisz to jest duża szansa na dostarczenie przed bożym narodzeniem.
Pozdro KLA.

Pampa
19-12-2009, 15:32
A nie można po prostu zamówić na allegro i powiedzieć żeby podał klucz aktywacyjny? :roll:

Gteam_tomek
20-12-2009, 11:05
niby tak, ale przy reklamacjach, albo niedziałającym kodzie z racji tego, że sprzedający okazał się oszustem byłoby żal... może nie pieniędzy (chociaż pewno tak), ale z racji zwykłego bambuka jakiego padło się ofiarą...

kretu19955
20-12-2009, 14:43
Ja kupiłem jakiś czas temu i stwierdzam, że na multi elit się sprawdzają, na kampanie indiańską na razie brak czasu(czyt. kingdoms, thrid age) ;)

Zoidberg
28-12-2009, 13:54
Ja mam takie pytanie odnośnie Elite Units, wszystko się ładnie zaktywowało i jednostki pojawiły się w grze (w pojedynczej bitwie są do wyboru). W kampanii za to mam problem, a mianowicie wybudowałem Army Staff Coledge w Amsterdamie (gram United Provinces), ale nie mam możliwości rekrutowania Gardes du Corps, pojawił się za to Blue Guards. Nie wiecie przypadkiem czy jest jakieś dodatkowe wymaganie, żeby mieć Gardes du Corps?

Nagano
28-12-2009, 14:59
Garde du Corps będziesz miał możliwość rekrutowania po zamianie ustroju na monarchię co poskutkuje utratą innych elitarnych jednostek :D

Altair
29-12-2009, 19:54
hłehłe ci ludzie z CA coraz bardziej mnie rozbrajają :D

Gaius Julius
30-12-2009, 14:12
i właśnie dlatego powstrzymałem się z kupnem tychże dodatków...i dobrze :lol:

olowek
30-12-2009, 20:00
Mam takie pytanie gdzie się zmienia ten ustroj? i mam prośbe gdyby ktos napisał co daje zmiana ustroju np na monarchie???

kretu19955
30-12-2009, 20:26
W stolicy wywołujesz bunt i opowiadasz się po stronie rebeliantów. Zajmujesz miasto i ustrój zmienia się (w zależności z jakiego ustroju i kto się buntuje). Co do bonusów to są gdzieś na TWC i na tym forum też widziałem przynajmniej część ;)

olowek
30-12-2009, 20:40
Ok dzięki i jeszcze jedno pytanie, gdzie się zaznacza w steamie żeby ściągał/nie ściągał aktualizacji?? widzialem juz to gdzies na forum ale nie moge znalezć.

kretu19955
30-12-2009, 20:43
zakładka moje gry\ETW\właściwości\uaktualnienia\nigdy nie uaktualniaj automatycznie. Zazwyczaj trzeba powtarzać za każdym włączeniem steam(przynajmniej u mnie)

KLAssurbanipal
31-12-2009, 15:26
Kupiłem te pudełko. Zainstalowałem na razie jednostki Zachodu, więc nie wiem czy Wojenna Ścieżka mi wpłynie na kampanie. Oby było OK, bo jak czytam że niektórzy mają problemy to mam parę obaw... :D Szkoda ze Indianie z dodatku tego nie są niebiescy! :D

Gteam_tomek
04-01-2010, 09:57
Gram Prusami. Mam Elite Units of the West i mam tylko jedną jednostkę Bośniaków... Wniosek... Jeśli chcemy mieć taki "gadżet" w armii to spoko, ale wg mnie to po co płacić za lansjerów, którzy mają tylko nieznacznie poprawione staty w odniesieniu do ułanów czy szwoleżerów francuskich. no ale... Dodatkowo dochodzą jeszcze 2nd hussars... nie wiem ilu ich jest (strzelam że do 2max) więc.. what for? Freikorpsów jeszcze nie mam, nie wiem jak się zachowują w walce.

Gaius Julius
04-01-2010, 16:02
bez sensu wydawane pieniądze moim zdaniem :D....zaraz jakiś moder wyda darmowy mod, który łatwo i bezboleśnie dodaje te jednostki :lol:

KLAssurbanipal
07-01-2010, 00:35
Przecież u nas w modzie EW są te modele :)
Ale jakoś się skusiłem, więc tak czy siak kupiłem. :D

theo
07-01-2010, 10:09
bez sensu wydawane pieniądze moim zdaniem :D....zaraz jakiś moder wyda darmowy mod, który łatwo i bezboleśnie dodaje te jednostki :lol:

dla multi :)

Gaius Julius
07-01-2010, 16:45
ja tylko czekam na jakiś mod, który doda więcej prowincji we Francji, Szwecji....

Gteam_tomek
10-01-2010, 12:35
Aktualizuję wiadomości. gram Prusami, jest monarchia absolutna, liczba jednostek ustawiona na duży.

Bośniacy - 1 pułk, 45 jedn. w pułku.
2.pułk Huzarów - 1 pułk, 45 jedn. w pułku.
Freikorps - dowolna liczba, 90 jedn. w pułku.

Poza konnicą, Freikorps stanowią dobre uzupełnienie armii. Ich liczba w pułku jest wystarczająca, by samodzielnie rozprawić się z pułkiem piechoty liniowej, gdy dochodzi do wymiany ognia, w walce wręcz raczej nie dają rady. Szybko się przemieszczają, mają tryb lekkiej piechoty, tryb potyczek, szybko przeładowują swoje muszkiety. Wrażliwi na konnicę, nawet lekką, nie ustawiają pali jak to robi lekka piechota, ładne mają wdzianka :) Taka moja charakterystyka freikorps.
W mojej armii najeźdźczej rezerwuję dla nich 4 sloty. W bitwie grupuję ich po pułki, po czym osłaniam główne natarcie po obu flankach. Super sprawa! Jak jest mało wojska, tylko ich używam do walki, by zdobyć doświadczenie dla każdego z pułku freikorps.
Aha... ostatnio zaskoczyła mnie pewna sytuacja... Wysłałem Bośniaków na 2 pułki jazdy konnej... Wygrali... Bośniacy!

KLAssurbanipal
02-02-2010, 21:15
Po prawie 2 miesiącach od zakupu aktywowałem Warpath Campaign. :) Zapominałem klucza wpisać. Zobaczymy jak to wygląda...

LEGION
19-03-2010, 22:38
W empikowskim Warpath są kody na jednostki Elite West i Elite America? Czy takowe muszę zakupić przez Steam?

Pampa
22-03-2010, 20:03
a to niby dlaczego ma byc america? jest tylko west.

LEGION
23-03-2010, 00:05
Czyli w empiku dostanę warpath z zestawem Elite West rozumiem..

Amrod
23-03-2010, 12:55
Takie coś http://www.gram.pl/sk8_9Q3eJO2_Empire_T ... lkowa.html (http://www.gram.pl/sk8_9Q3eJO2_Empire_Total_War_Na_wojennej_sciezce_E litarne_Jednostki_Zachodu_wersja_pudelkowa.html) Wszystko na pudełku napisane.

LEGION
30-03-2010, 17:06
Ok.. a jak obcykać sobie jednostki amerykańskie?

pivi
07-04-2010, 08:28
Słuchajcie - mam takie pytanie - czy jest możliwość zakupu gdzieś Warpath+Jednostki zachodu (w pakiecie jak np. na gram.pl), ale tak żeby były udostępnione klucze online? Przecież to jest jakiś absurd - płacić za przesyłkę prawie tyle co za dodatek. I teraz z moich wyliczeń:
1. Kupno pakietu + kurier na gram.pl 31,80 PLN
Kupno jednostek wschodu i amerykańskich na steam 6 EUR (jakieś 24 PLN) i mamy 55,80
2. Kupno pakietu wszystkich DLC na steamie 13 EUR (52 PLN)

Gdyby udało się wyeliminować opcję kuriera to jest sens - a tak i drożej i dłużej.

Amrod
07-04-2010, 13:50
Poszukaj dobrze na gram.pl, powinna być opcja zamówienia samego klucza (tak jest przy Napoleonie na przykład). Poza tym wszędzie tego pełno w empikach i sklepach z grami.

pivi
07-04-2010, 14:07
Faktycznie - ślepak jestem - można kupić klucze tylko online bez pudełka - teraz nabiera to wszystko sensu :) Dzięki! Już kupione... Teraz pozostaje mi się zastanowić czy kupić pozostałe 2 już chyba via steam za "grube" euro