PDA

Zobacz pełną wersję : Mody



Mizutsu
05-03-2014, 21:35
Czy jest może mod Rising Nations czy też Whole World Mod w wersji polskiej? Jeśli tak bardzo prosiłbym o link.
Również poszukuję polskiej działającej wersji moda Divine Wind oraz Divide et Impera, z góry dziękuję :3

Ensis
05-03-2014, 21:36
1. Chyba nie ma.
2. Forum DeI: https://wayofwar.org/forumdisplay.php?329-DeI-EU-III

Mizutsu
05-03-2014, 22:44
1. Czy w takim razie istnieje wersja tych modów która jest w całości anglojęzyczna? Mam na myśli to, że grę na czysto mam po polsku a po zainstalowaniu Rising Nations jest to mieszana papka Polskiego i Angielskiego, co jest kompletnie nieczytelne i nie do zniesienia.
2. Dziękuję :)

EDIT: Zainstalowałem DeI, lecz przy uruchamianiu występuje błąd pt.: "Runtime error". Niestety nie znam się, więc nie wiem co może być przyczyną i jak jej zaradzić, nie pogardzę pomocą.
EDIT: Matko boska, zamieszany jestem, przepraszam. Ogarnąłem, że mam wersję 3.2 (co jest dziwne, zawsze sprawdzałem "Check for updates"), więc po męczeniu się z rejestrowaniem gry na forum by móc wejść na stronę na której jest link do pobrania v5.2 okazuje się, że potrzebuje Divine Wind. Teraz gdzie go znajdę, bo nawet na stronie Paradoxu w Mods zerknąłem do listy modów i Divine Wind ani śladu.

Salvo
06-03-2014, 06:33
moda Divine Wind
Divine Wind to płatne DLC do EU3 ;)

Mizutsu
06-03-2014, 07:22
To dobrze wiedzieć, że moje "kompletne" wydanie go nie zawiera :<
Cóż, to w takim razie czy jest opcja kupna tego dodatku (albo jeszcze jakiegoś innego, gdyby się okazało, że też nie mam) cyfrowo jako sam dodatek?

Samick
06-03-2014, 09:58
W serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki masz kompletne wydanie (już takie ostatecznie kompletne z DW do patcha 5.1) za 30zł. Jak poszperasz może coś za 20zł znajdziesz (jak ja), a jak nie to może na muve spróbuj, darmową wysyłkę oferują. :)

Mizutsu
06-03-2014, 10:10
Muva sprawdzałem, jest tam to wydanie kompletne, ale interesowały mnie same te 2 dodatki. Chociaż to już i tak po tej samej cenie chodzi, cóż, dziękuję :)
Jeszcze tylko mam pytanie, czy jest jakaś opcja zainstalowania takich modów jak Whole World i Rising Nations w taki sposób, żeby cała gra była w wersji angielskiej? Czy muszę robić reinstall i całą grę instalować na ang?

Samick
06-03-2014, 13:09
Na muve są dwa wydania - kompletne i złote, chodziło mi o te złote z PKK. Niestety musisz od nowa.

Pop517
06-03-2014, 13:17
Jeszcze tylko mam pytanie, czy jest jakaś opcja zainstalowania takich modów jak Whole World i Rising Nations w taki sposób, żeby cała gra była w wersji angielskiej? Czy muszę robić reinstall i całą grę instalować na ang?
plik settings w głównym folderze gry edytujemy tak aby w linijce language było "l_english" a nie "l_polish"

Salvo
06-03-2014, 14:21
To dobrze wiedzieć, że moje "kompletne" wydanie go nie zawiera :<
Cóż, to w takim razie czy jest opcja kupna tego dodatku (albo jeszcze jakiegoś innego, gdyby się okazało, że też nie mam) cyfrowo jako sam dodatek?
Jasne :)

ale interesowały mnie same te 2 dodatki
Jakie 2?
EU3 miało 4 DLC: In Nomine, Napoleon's Ambition, Heir To The Throne i Divine Wind :)

Mizutsu
19-03-2014, 20:54
Dobrze, a więc zainstalowałem złotą edycje, mam wszystkie dodatki jest fajnie dobrze, a teraz mam pytanie czy jest opcja ściągnięcia patcha 5.2 w języku polskim, gdyż ta z forum powoduje różne zmiany tekstu i niedociągnięcia językowe.


Czy może wina tych błędów leżała w modzie? Ale owe nie powinny ingerować w grę w której moda nie wybieram, nie mówiąc, że podobno są w języku polskim?

Pop517
29-07-2014, 21:56
Znany polski mod pod eu3 Divide et Impera wyszedł teraz na eu4 zapraszam do wypróbowania, bo ma naprawdę wielki potencjał
https://eufigames.com/forum/showthread.php?17206-Divide-et-Impera-IV

makskus
09-10-2014, 17:19
Mam eu4 i mam problem z graniem w mody . Otoż po wgraniu moda uruchamia się wszystko elegancko , wybieram państwo , naciskam "play" i wywala mi do pulpitu . Więc kieruje się do tych którzy wgrali mody i w nie grają jak je poprawnie zainstalować ?

Mod to Rome Universalis 1.45
Europa ma wszystkie możliwe dlc i jest zaktualizowana do najnowszej wersji

Pop517
10-10-2014, 12:47
zainstalowałeś moda za pomocą warsztatu steam czy wrzuciłeś do folderu z modami?

makskus
11-10-2014, 06:52
do folderu z modami

Pop517
11-10-2014, 12:04
przerzuć do folderu z modami w dokumentach jeśli masz w folderze gry

makskus
11-10-2014, 13:22
Ok spróbuję