PDA

Zobacz pełną wersję : "Duplikaty" armii.



Qrak77
10-03-2014, 14:02
Witam!
Drugi raz z rzędu mam ten sam problem (raz grając Ostermarkiem, raz Kislevem). Po dokonaniu wymiany oddziałów między armiami, nagle pojawia mi się wierna kopia jednej z nich. Różnica polega na tym, że orginalna armia jest dowodzona przez wodza frakcji bądź spadkobiercę, a "duplikat" figuruje jako dowodzona przez wchodzącego w skład dowódcę "eventowego" (w przypadku imperium kapłan Ulryka, w przypadku Kislevu czekista) i jest symbolizowana na mapie przez figurkę bez flagi (na liście armii normalnie). Wygląda na to, że przy pomocy armii "cień" nie da się atakować (chciałem ich wysłać z jakąś samobójczą misją, aby się pozbyć tego prezentu), natomiast obciąża skarbiec Czy ktoś miał podobny problem? Jak temu zaradzić?

Araven
10-03-2014, 14:19
Na pewno zainstalowałeś prawidłowo wszystko zgodnie z tym linkiem, post nr 1: viewtopic.php?f=368&t=14432 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=368&t=14432)

Qrak77
10-03-2014, 19:15
Tak. 1,5 tygodnia temu instalowałem na nowo całego Medka i CoW z forumowych linków (poprzednio miałem CoW z jakiegoś chomika i bezpośrednio ze strony rosyjskiej).

Zacząłem nową kampanię Averlandem, zobaczymy czy sytuacja się powtórzy.

Araven
10-03-2014, 20:26
Usuń map.rwm z katalogu base. Nie zaszkodzi, a może pomóc.