PDA

Zobacz pełną wersję : Przekupienie generała a wyglad jego stroju na mapie kampanii



ollie
25-03-2014, 18:56
W grze pojawiaja sie co jakis czas generłowie buntownicy, proba przejecia takiego ziomka nie jest trudna, jezeli tylko mamy odpowiednio wyszkolonego dyplomate i potrafimy mu zaproponowac duza ilosc złota.
Chodzi mi o ich stoje, zbroje zwał jak zwał :P Jest sobie np. Egipski generał na mapie kampanii wyglada jak egipcjanin jezeli natomiast sie zbuntuje to z automatu jego strój zamienia się w zbroje podobna do tej ktora maja rzymscy generalowie.
Pytanie brzmi gdzie i jak to zmienic aby w razie zbuntowania jego strój nie był zamieniany na zbroje?
Czy jest sposób zeby postac na mapie zachwywała stroj nawet gdy sie ja przekupi?

aster
29-03-2014, 01:19
Tu masz poradnik jak tworzy się nowe jednostki(i to po polsku):
http://www.historum.pl/forum/watek-Jak-doda%C4%87-now%C4%85-jednostk%C4%99-do-gry
Może uda Ci się zmienić kartę chłopa na inną jednostkę.
Z wyglądem generała na mapie kampanii jest podobnie. Trzeba dodać kilka nowych tekstur i wpisów, ale nie wiem gdzie. Niektóre frakcje mają wspólne tekstury, ale każda frakcja ma swoją indywidualną kolorystykę. Dodatkowo tekstury generałów są powiązane z tym wszystkim. Dłubanie w plikach nie wystarczy, bez specjalnych skryptów raczej się tego nie rozwiąże. Tak czy inaczej będzie przy tym sporo dłubaniny. Poszukaj poradników moderskich w wersji angielskiej, bo w polskiej jest ich o wiele mniej.