PDA

Zobacz pełną wersję : Własna Muzyka w Medieval II



Haller
08-11-2009, 17:02
Witam!

Jest jakichś sposób na ustawienie własnej muzyki w Medku? Tak żeby grała podaczas bitwy, mapie kampanii lub Menu.
Wie ktoś?

OskarX
08-11-2009, 21:23
A nie wystarczy tylko podmienić plików ?

kaeszet
09-11-2009, 12:46
Nie sadze, żeby tak się dało.
Do każdego pliku z dźwiękiem, zapisanym w .dat (co akurat nie stanowi problemu) masz dołączony plik .idx
Nie wiem, czy by to zadziałało po podmianie 2 plików jakimś .mp3 albo .wmv, szczerze wątpie.

Argaleb
02-01-2010, 17:28
Wyłącz dźwięk i puść swoją muzykę w Winampie:D

Krzyzak
02-01-2010, 17:41
Wyłącz dźwięk i puść swoją muzykę w Winampie:D

On chcę ja mieć w Medku :P Z tego co wiem, to pewnie trzeba gdzieś wgrać ten plik z muzyką . W " Zbrojowni " masz temat " Poradniki moddowania Medieval II Total War " . Kliknij w link co jest tam w temacie i wejdź w dział jak zrobić własną muzykę do Medka :D Na pewno będzie pisać gdzie, i jakie rozszerzenie ma mieć ten plik z muzą ;)

nocny
23-12-2010, 11:02
Można to zrobić banalnie prosto.
Gram w SS 6.3, zrobiłem kopię katalogu z muzyką w katalogu moda, by zachować sobie oryginalne dźwięki, podmieniłem utwory na swoje zostawiając nazwy plików z gry (katalogu z muzyką w folderze moda, a nie w głównym folderze data). Zamiast typowej muzyki z medka gra mi teraz Ronan Hardimann w kampanii Szkockiej, bez żadnego kombinowania :) Oczywiście grając inną frakcją można wkopiować sobie inny, bardziej pasujący zestaw.

Krzyzak
23-12-2010, 11:05
Można to zrobić banalnie prosto.
Gram w SS 6.3, zrobiłem kopię katalogu z muzyką w katalogu moda, by zachować sobie oryginalne dźwięki, podmieniłem utwory na swoje zostawiając nazwy plików z gry (katalogu z muzyką w folderze moda, a nie w głównym folderze data). Zamiast typowej muzyki z medka gra mi teraz Ronan Hardimann w kampanii Szkockiej, bez żadnego kombinowania :) Oczywiście grając inną frakcją można wkopiować sobie inny, bardziej pasujący zestaw.
Roczny odkop :evil:

nocny
23-12-2010, 11:14
no i co z tego, że roczny? ważne, że sposób jest dobry i ludzie mogą z niego skorzystać, nowego tematu nie po co zakładać skoro już taki jest.
(po co cytujesz post pod postem?) ;)

teri23pl
02-02-2011, 20:49
Czy do gry można wgrać własną muzyke ?

Krzyzak
02-02-2011, 21:12
Na temat własnej muzyki mogłeś napisać tutaj (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=98&t=2006).
Przenoszę tam Twój temat.