PDA

Zobacz pełną wersję : Diablo III



Kubson
10-11-2009, 19:17
Pokrótce, bo tej gry nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Pre-order już rozpoczęty!
http://www.cdaction.pl/news-9827/diablo ... -cena.html (http://www.cdaction.pl/news-9827/diablo-iii-pre-order-juz-uruchomiony-z-niepokojaco-wysoka-cena.html)

farin
11-11-2009, 08:15
Tylko po kiego ten preorder ?
Skoro Blizz się wypowiadał, że D3 ukaże się dopiero po SC2 ? Dodam, ze sam SC2 nie ma sprecyzowanej daty premiery :P
Jesli jednak ma to i tak znając Blizzarda gra wyjdzie z niezłym opóźnieniem

04-02-2012, 10:51
Czy ktoś poza mną jeszcze czeka na tę grę? :D Ja na 100% ja kupie jak tylko się ukaże, miała już być w lutym hehe, ale nie wyszło tradycyjnie...Kupię, bo diablowate części to nieodłączna część tej przygody z grami, co zostawia jak najlepsze wspomnienia :)

Grunt, ze cd projekt to wyda :)
http://www.gram.pl/gra_8Q3qGe5_Diablo_III.html

Asuryan
04-02-2012, 14:20
Tak, czekam, zamówiłem już jakiś czas temu w preorderze. W zasadzie to nie obchodzi mnie to kto wyda, tylko ile to będzie kosztować. I tak będę kombinował żeby zainstalować grę w języku angielskim.

Lena
04-02-2012, 16:16
Mam nadzieję, że cena jednak będzie bardziej przystępna. Prawie 170zł za grę to lekka przesada. Genialnie zrobiony "Wiedźmin 2" kosztował u nas 79 zł.

04-02-2012, 22:18
Ja kupię nawet jakby kosztował 277 zł :) Co do genialności Wiedźmina 2 hmmm....znałem ludzi którzy grę kupili od razu, nie powiem by nie klęli, ja po jakimś czasie, patche itp...i już nie kląłem, ale o gustach się nie dyskutuje :)

Volomir
05-02-2012, 12:44
Ja nie czekam. W Diablo II owszem pogralem w singla i po necie i nigdy nie zrozumialem fenomenu tej gry. Gorsza kopia Diablo I;) Cudow wiec sie nie spodziewam.
A Wiedzmina 2 kupilem od razu po premierze i nie zaklalem ani razu! Gra genialna;)

Dragonit
20-02-2012, 00:15
Czekam bardzo, choć w 2 nie grałem jakoś dużo, a w 1 z dwie godziny max.

Pampa
21-02-2012, 08:26
Ja mam tylko nadzieje że nie okaże się taką kichą jak Duke....

21-02-2012, 10:40
Ja nie czekam. W Diablo II owszem pogralem w singla i po necie i nigdy nie zrozumialem fenomenu tej gry. Gorsza kopia Diablo I;) Cudow wiec sie nie spodziewam.
A Wiedzmina 2 kupilem od razu po premierze i nie zaklalem ani razu! Gra genialna;)
Fenomen gry Diablo 2? Kopia jedynki? Graliśmy widać w różne gry, ale Hack and slash lub hack'n'slash mają to do siebie, że albo się podobają albo nie :D Dla mnie to był swego czasu kapitalny sposób na odreagowanie od prozy życia, szczególnie do wersji mam na myśli 2 część, do patcha 1.09d, bez dodatku gdzie zabicie Diablo to była sztuka, potem po dalszych patchach wprowadzenia przepisów run, stało się to dużo łatwiejsze. Z kolei dodatek był już skierowany do mniej doświadczonych graczy, ale to są podkreślam moje z doświadczeń opinie...


Pampalinex


Ja mam tylko nadzieje że nie okaże się taką kichą jak Duke....

Też mam taką nadzieję, bo są gry chociażby jak Sacred 2 z dodatkiem, co może albo już popsuło swoimi rozwiązaniami szyki Blizzardowi, nie mówiąc że niektóre mody szczególnie naszego rodaka, mogą ich wprawić w zamieszanie, ile to można zmienić na silniku gry :)

Volomir
21-02-2012, 12:07
Ja nie czekam. W Diablo II owszem pogralem w singla i po necie i nigdy nie zrozumialem fenomenu tej gry. Gorsza kopia Diablo I;) Cudow wiec sie nie spodziewam.
A Wiedzmina 2 kupilem od razu po premierze i nie zaklalem ani razu! Gra genialna;)
Fenomen gry Diablo 2? Kopia jedynki? Graliśmy widać w różne gry, ale Hack and slash lub hack'n'slash mają to do siebie, że albo się podobają albo nie :D Dla mnie to był swego czasu kapitalny sposób na odreagowanie od prozy życia, szczególnie do wersji mam na myśli 2 część, do patcha 1.09d, bez dodatku gdzie zabicie Diablo to była sztuka, potem po dalszych patchach wprowadzenia przepisów run, stało się to dużo łatwiejsze. Z kolei dodatek był już skierowany do mniej doświadczonych graczy, ale to są podkreślam moje z doświadczeń opinie...


Gralem w Diablo2 w momencie ukazania sie i jestem w tej sporej (mniejszej ale nadal sporej) grupie osob, ktore mowily WTF? :P Diablo2 bylo przestarzałe zarówno od strony technicznej, jak i samych rozwiazan gry. Nie powiem, przeszedlem je pare razy, troche czasu pogralem w sieci i fenomenu ej gry nadal nie rozumiem. Jest dal mnie nudna! A h&s lubi czasami i widzialem wiele ciekawszych do Diablo2;) generalnie mam cos z sequelami od Blizza. Warcrafta 2 uwielbialem, 3 niecierpialem:P

Pampa
21-02-2012, 12:30
Ooo Warcraft II, to był hit :D ale III też nie jest zła, tylko ta cukierkowa grafika... No a co do Diablo II to trzeba się wczuć

05-03-2012, 18:09
Znalezione tutaj: :roll:
http://diablo.phx.pl/news/premiera-diab ... ualizacja/ (http://diablo.phx.pl/news/premiera-diablo-3--cd-spekulacji--aktualizacja/)


AKTUALIZACJA:

Według serwisu MMORPGITALIA włoski oddział Activision Blizzard spowodował wyciek daty premiery oraz ceny gry. Wg danych z wycieku gra zostanie wypuszczona na rynek 17 kwietnia br. i będzie kosztowała 54.90€ w edycji standardowej oraz 89.90€ w kolekcjonerskiej.

Data wydania to wtorek, co zgadza się z przeszłymi doświadczeniami - poczynając od World of Warcraft, wszystkie gry/dodatki (jedynym wyjątkiem był Wrath of the Lich King) wydawane były we wtorki. Cena standardowa - wiele nie da się tutaj dopowiedzieć. Nie warto natomiast przeliczać jej na złotówki wg kursu bankowego - niemal na pewno cena D3 w Polsce będzie niższa od tej otrzymanej z użyciem wspomnianego przelicznika.

Przypominam jednak, iż nadal są to tylko plotki (oficjalnego stanowiska Blizzarda brak), zatem nie należy czynić żadnych założeń.

15-03-2012, 15:01
http://eu.battle.net/pl/int?r=d3
:D :D :D :D :D :D :D :D

Przed kilkoma minutami Blizzard ujawnił datę wydania Diablo 3. Walkę z legionami demonów zacząć będziemy mogli...


15 maja 2012

czyli dokładnie za dwa miesiące.

http://eu.battle.net/d3/en/blog/3844375 ... 15_03_2012 (http://eu.battle.net/d3/en/blog/3844375/Diablo_III_Launching_May_15_%E2%80%93_Digital_Pre-Sales_NOW_OPEN-15_03_2012)

glaca
18-03-2012, 11:47
http://www.savetubevideo.com/?v=eQS6kYh ... r_embedded (http://www.savetubevideo.com/?v=eQS6kYhlXEs&feature=player_embedded)
kampania promocyjna już ruszyła ;)

kirlan
20-03-2012, 17:24
:shock:
O matko! Trójka! A ja jeszcze się z dwójki nie otrząsnąłem, w dodatek jeszcze nie pograłem ...
Chyba się zreplikuję... albo odwyknę od snu ... :twisted:
===============
zapomniałem: stary komp i brak funduszy Jeszce długo mnie będą chronić przed diabelską trójką! :mrgreen: :lol:
===================
PS / edit:

znając "szybkość" blizarda i moja sytuację to akurat wydadzą dodatek do "3" jak mnie będzie stać na zakup "sprzęta" i gry :mrgreen: :lol: .... :evil:

20-04-2012, 22:36
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/4105609 ... _2012#blog (http://eu.battle.net/d3/pl/blog/4105609/Diablo_III_%E2%80%93_weekend_z_otwart%C4%85_bet%C4 %85_-20_04_2012#blog)

Z przyjemnością ogłaszamy weekend z otwartą betą Diablo III! Już w ten piątek zapraszamy wszystkich do pobrania klienta wersji beta, zalogować się i pomóc nam solidnie przetestować grę oraz serwery przed zbliżającą się premierą, która już 15 maja.
Począwszy od piątku, 20 kwietnia, od godz. 21:01 czasu polskiego, aż do poniedziałku, 23 kwietnia, do godziny 19:00, będziecie mogli pobrać klienta, zalogować się i ze znajomymi grać każdą z 5 klas bohaterów aż do poziomu 13, aby uratować świat przed inwazją demonów.
Jeżeli macie już konto Battle.net i chcecie grać po angielsku, wystarczy rozpocząć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lena
20-04-2012, 23:17
Beta jak to beta - takie przeciążenie na stronie, że nie sposób się zalogować :)

fenr1r
21-04-2012, 12:17
Pograłem trochę w bete i powiem tak. Generalnie nie ma rewelacji. Gra na pewno nie jest dla mnie warta wydania 160 zł. Może połowę z tego bym zapłacił. Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie się tak zachwycają produkcjami Blizz.

Andsztal
17-05-2012, 18:57
Jak tam wrażenia po grze tych co już kupili. No bo bez przesady, że niby gracie bez przerwy od premiery :D Byłbym wdzięczny za jakąś relację bo zastanawiam się nad kupnem i chętnie doznałbym ukojenia, że jest na co wydawać pieniądze.

A propos ukojenia, pozbawił go kogoś błąd 37 ;)

Milanos
17-05-2012, 20:28
Znajomi którzy graja od premiery mówią że daje wycisk mimo iż w 2 dni zrobili 40lvl teraz mają 56 55 na 60 możliwych to na hellu duże trudności a przed jeszcze inferno. Ja to dopiero pewnei sobie kupie w czerwcu jak do Anglii pojadę bo chwilowo mi ta ich kosmiczna cena jakoś nie przemawia zachwytu. Aż 2 sobie odświeżyłem.

Janek
18-05-2012, 13:40
Gra jest zupelnie inna niz D2 - nie ma rozwoju cech (punktow umiejtnosci) bohatera (same wzrastaja jak sie leveluje), obrazenia ktore zadaja skille walki zaleza od aktualnie trzymanej broni (np. miecz zwieksza obrazenia czarow :) ). Chociaz niektore skile sa aktywne tylko dla konkretnych broni (np. nie da sie uzywac przebijajacego strzalu nie majac w rekach kuszy lub luku).
Mana regeneruje sie sama (nie ma poitionow, sa skliee ktore pozwalaja sie regenerowac przez takie znalezione odnawiacze zycia).
Za to kazdy z bohaterow jest inny (nawet mana nie jest u wszystkich - np. mag - mana, witch hunter - mana i rage, barb - rage itd.). Poza tym dzieki temu, ze obrazenia skilli nie zaleza od ich poziomu tylko od broni mozna sobie dowolnie konfigurowac postac (gram magiem i najbardziej podobaja mi sie jedne z pierwszych czarow) a nie tak jak w D2, ze jak ktos utopil np. 20 punktow w firebolt to mogl smialo zaczac grac od nowa, bo od 2 aktu bylo to bezuzyteczne zaklecie. Gralem tez chwile witch doctorem i demon hunterem (ten sie wydaje byc ciekawy - takie polaczenie luczniczki z zabojczynia z D2). Skilli sie tez inaczej uzywa - sa 2 aktywne przypisane pod PPM/LPM (jeden mocny czerpiacy mane i drugi slabszy ale nie zjadajacy many albo zjadajacy jej mniej niz szybkosc regeneracji), 4 skille obronne (uruchamiane klawiszami 1-4 - np. frost nova, czy zalozenie pulapki) oraz do 3 skili pasywnych (wystarczy je wlaczyc na ekranie skili i bonus jest staly). Oczywiscie jest wiele skilli ktore mozna podpisac do kazdego slota, wiec jest w czym wybierac.
Przeciwnicy to w wiekszosci powracajce stwory z D1/D2, ale inaczej zrobione i czasami z nowymi umiejetnosciami. Walki z bosami tez zrobili od nowa - sa widowiskowe i z reguly wymagaja dosc duzego skupienia, zeby nie odpasc.
Filmiki jak to zwykle u Blizza miazdza, jakby troche wiecej fabuly sie pojawilo (w sensie dialogow jest wiecej i co chwile znajdujemy jakies dzienniki). Grafika jest inna niz poprzednio - mnie sie podoba, ale pewnie nie kazdemu podpasuje.
NIe gralem jeszcze w multi, ale gra wydaje sie wprost stworzona do tego (warto dodac, ze nie da sie grac bez polaczenia z siecia - nawet w singla). Slowem rewolucja to nie jest, ale bardzo dobrze wykonany kawalek H&Sa - 9/10 bym dal bez zastanowienia.

Milanos
18-05-2012, 21:46
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... LXAG9pWD0# (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pmLXAG9pWD0#)! O_o nieźle musieli się tam skopcić skoro im takie rzeczy podczas tworzenia do głowy przychodziły.

Andsztal
18-05-2012, 23:17
To jest teraz ten słynny "krowi level"? :lol:

Zresztą ci się czepiacie, słyszałem, że przy tworzeniu gry, zwłaszcza pod koniec gdy terminy gonią programiści dostają takich odpałów, że mózg staje. Więc to pewnie popełnił jakiś ukryty fan kucyków i jednorożców czy jakiegoś innego cholerstwa, które tam wstawili.

A propos, co na to nasz forumowy wyznawca kucykonalicyzmu voitek? :D

Asuryan
20-05-2012, 13:58
Dopiero teraz oderwałem się od gry. Z jednej strony jest uproszczona w porównaniu z II... a z drugiej strony niesamowicie rozbudowana. Dobrze, że nowości dochodzą stopniowo, bo inaczej można by było się pogubić (robienie magicznego ekwipunku u kowala ze składników uzyskanych z innych magicznych przedmiotów... im bardziej kowal wytrenowany - tym lepszych). Do tego wybieranie umiejętności na początku proste później się komplikuje (nie raz trzeba się zastanowić czy bardziej opłaca się wziąć nową umiejętność, czy raczej nową runę do już posiadanej, którą pasywną umiejętność dać najemnikowi, etc).. Grafika i muzyka super, filmiki genialne (inne dla każdej profesji), jak zresztą w każdym produkcie Blizzarda, grywalność doskonała. Liczne nawiązania do poprzednich części, dzięki czemu, mimo kolorowej grafiki, klimat został zachowany.. Od gier typu hack'n'slash nie można wymagać więcej niż dostaje się w najnowszym Diablo. Gra zdecydowanie warta swojej ceny. Co prawda tłumaczenie jest nieco spierniczone przez wstawione na siłę easter eggi - ale na szczęście można grać w wersję angielskojęzyczną (zamiast instalować z płyty zalogować się na battlenecie, wpisać klucz gry i ściągnąć klienta takiej wersji językowej jaka się nam podoba).

Moja ocena:
10/10

Asuryan
23-05-2012, 21:31
Taka mała porada - jeśli na waszym koncie chce grac inna osoba, a nie chcecie by korzystała z wszej skrzynki, kasy, rozwijała wam kowala, etc - to po prostu przed zalogowaniem się do gry zmieńcie region na amerykański bądź azjatycki (każdy z trzech regionów/serwerów ma 10 slotów na postacie i jest niezależny od pozostałych).

Regulus
18-07-2012, 14:36
Szczerze - gra jest warta swej bardzo wysokiej ceny? Od dłuższego czasu szukam gry tego typu, gdzie nacisk położony jest na walkę i rozwój postaci, a nie na fabułę i dialogi ;p Pomyślałem więc o Diablo III, ale prawie 200 zł to bardzo dużo jak na grę komputerową...

voitek
18-07-2012, 14:39
Oczywiście, że za dużo. Gra była robiona tyle czasu i jest niesamowicie krótka. Blizzard się wybitnie nie popisał. Gracz jest zmuszony do wałkowania jednego i tego samego, z tym że na różnych poziomach trudności.

fenr1r
18-07-2012, 14:59
Po becie uznałem, że nie ma sensu. Zresztą w sieci jest dużo nieprzychylnych komentarzy i rozczarowań.
Ponoć w sierpniu ma być otwarta beta Path of Exile (tytuł F2P). Głos sieci niesie, że ma bardzo fajny system rozwoju postaci i jest mrocznie.
Jeszcze tego lata ma wyjść Torchlight 2 studia Runic, które zostało założone przez kilku kolesi odpowiedzialnych za Diablo 2. Gra ma kosztować coś ok. 80 zł, będzie multi, wsparcie dla modów i singel offline. Jeżeli nie przeszkadza Ci kreskówkowa, troche niepoważna grafika, to polecam. W pierwszą część grało mi się bardzo dobrze i wracałem do niej co kilka miesięcy.

18-07-2012, 18:10
Gra mimo swoich bolączek nie pozostawia wątpliwości, że jest to kolejna część Diablo, w przeciwieństwie do innych gier....Fakt jest krótka, ale przed wydaniem gry zapowiedziano rozbudowanie jej...Oceniając Diablo należy pamiętać ile lat ma ta gra od części 1 do teraz poprzez 2-gą. Grałem w jedynkę z dodatkiem, jak się tylko ukazała, drugą część z dodatkiem i modami i widzę że mało kto pamięta Diablo 2 bez dodatku przed osławionym patchem ułatwiaczem :)
Podsumowując, cena gry jest wysoka, przesadzili ale jako sympatyk gry nie zastanawiałem się, gra jest robiona nie dla starych graczy ale dla nowego narybku i tak już jest ze wszystkimi seriami, widać to naprawdę dobrze po serii gier Total War :) Ja w Diablo spokojnie sobie gram jak znajdę czas, moja sugestia poczekać na spadek ceny i można spokojnie kupić, co do gier to fakt, Torchlight 1 i ( ma być super?) 2 ma swoisty kreskowy urok, pograłem ale mimo genialnego w jedynce dźwięku dałem sobie spokój, ale wszystko to kwestia gustu :)

fenr1r
18-07-2012, 21:31
Regulus, byłbym zapomniał.
Powinieneś być w stanie wyrwać za śmieszne pieniądze znakomite Titan Quest +dodatek. Jeżeli nie interesuje Cie multi a lubisz greckie klimaty, to gorąco polecam. Świetny klimat, mnóstwo odniesień do mitologi, ładne lokacje i wg mnie najlepszy system rozwoju postaci w tego typu grach. Mnie bardziej wciągnęło niż Diablo 2.

Eutychesie

gra jest robiona nie dla starych graczy ale dla nowego narybku

To źle czy dobrze? Tak z ciekawości pytam.

19-07-2012, 14:17
To źle czy dobrze? Tak z ciekawości pytam.Powiem ci szczerze, że trochę żal, bo te kombinacje alpejskie jak paladynem pokonać Diablo, jeszcze przed ułatwiaczami z runami itp...Satysfakcja z tego, albo rozpoczynanie gry od początku, bo postać źle zbudowana itp...Dla mnie źle że kontynuacje poszczególnych tytułów robi się pod erę konsolowych rozwiązań- bez złośliwości to piszę, dlatego cieszę się że nikt nie ma praw autorskich do Baldur Gate i jego treści :) Czy chociażby do Icewind Dale :)
Podsumowując, źle że dla nowych graczy, ale śledzę trochę to co się dzieje na forach diablowatych i Blizzard będzie musiał jeszcze trochę powsadzać paczy, co mnie cieszy :)

Regulus
20-07-2012, 10:45
Dzięki za opinie ;)
fenr1r - Titan Quest wygląda ciekawie. Załatwiłem sobie podstawkę z dodatkiem. ;) Powinienem najpierw przejść podstawkę i później zabrać się za rozszerzenie? Czy może z dodatku można odpalić główną kampanie z większą ilością misji (czyli dodatkiem)?

fenr1r
20-07-2012, 12:02
Immortal Throne dodaje kolejny akt, nową klasę i itemy, więc odpalaj od razu z nim. Upewnij się też, czy masz najnowszego patcha. Gdybyś miał jakieś wątpliwości to pisz na PW, co prawda dawno nie grałem, ale coś tam jeszcze pamiętam.

Samick
20-07-2012, 12:20
Szczerze - gra jest warta swej bardzo wysokiej ceny? Od dłuższego czasu szukam gry tego typu, gdzie nacisk położony jest na walkę i rozwój postaci, a nie na fabułę i dialogi ;p Pomyślałem więc o Diablo III, ale prawie 200 zł to bardzo dużo jak na grę komputerową...

200 zł to dużo? Kiedyś to była norma by płacić za gry od 99 do 269 zł, a znalezienie w gazecie "promocyjnej" ceny 79 zł (dla najtańszych gier) to był szczyt wszystkiego! Nie wspominając o tym, że większość (czy raczej znakomita większość) była po angielsku. :)




Baldur Gate

Rządzi! :)

voitek
20-07-2012, 12:56
200 zł to dużo? Kiedyś to była norma by płacić za gry od 99 do 269 zł, a znalezienie w gazecie "promocyjnej" ceny 79 zł (dla najtańszych gier) to był szczyt wszystkiego! Nie wspominając o tym, że większość (czy raczej znakomita większość) była po angielsku. :)


Kiedyś to telefon i samochód były luksusem, na który niewielu ludzi mogło sobie pozwolić. Jakie ma znaczenie jak było kiedyś. Cena tej gry jest po prostu nieadekwatna do treści

Samick
20-07-2012, 14:01
Zgadzam się z Tobą, chciałem tylko przypomnieć, że kiedyś gry kosztowały w okolicach 200 zł. Pierwsze dwa Diablo z dodatkami, kosztowały również swoje, w okolicach tej kwoty, a to mi nasuwa wniosek, że jak dojdą DLC, dodatki i inne takie, to cena będzie jeszcze wyższa.

Asuryan
20-07-2012, 20:49
A po jakimś czasie spadnie. Ale gdy ludzie wykupują na pniu całe nakłady, to nie ma co się dziwić że cena rośnie... Mi akurat Diablo III się bardzo podoba i nie żałuję wydanych na niego pieniędzy.

Zaskroniec
04-08-2012, 19:47
Ja przed diablo 3 z hack and slash gralem tylko w pierwszego torchilghta który mi się dosyć spodobał. Szczerzę mówiąc nie zamierzałem tej gry kupować. Ale kiedyś oglądam filmik 2 dni przed premierą o diablo i BAM! muszę tą grę kupić :D Mi się bardzo podoba i nie żałuję kasy. Mimo wszytko to dużo pieniędzy :)

24-08-2013, 10:01
Hmmm... :D
[youtube:3f2a9wvk]https://www.youtube.com/watch?v=ZZtRlAi343Y[/youtube:3f2a9wvk]

Burn.
22-09-2013, 08:48
Ciekawie ciekawie tylko mam nadzieje, że za dodatek nie będzie trzeba płacić tylko będzie można go pobrać :D ( I napisze tak jak już inni pisali nie żałuję wydanych na tę grę pieniędzy :D)

EDIT
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22106 Już się nie mogę doczekać !!!!!!!

Pampa
22-09-2013, 09:16
Za te 200 zł które wydałem na Diablo III wszystkie dodatki powinny być za free. Ale nie, pewnie zażyczą sobie na wejściu ze 120 zł ;)

Burn.
22-09-2013, 09:20
Coś chyba mi się obiło o uszy, że dodatek będzie trzeba kupić ale chyba 120 zł to przesada ? Ja nwm gdzie wy te gry kupywaliście, że po 200 zł.. Ja kupiłem za 120 czyli normalna cena za grę.

Andzia
22-09-2013, 09:28
Marudzicie na temat dodatków, twórcy SImCity V zażyczyli sobie ostatnio 100zł za trochę większe niż normalnie DLC ^^

Burn.
22-09-2013, 09:34
Tak tylko dodatek zmienia parę aspektów lub może dodać nową mapę/klasę etc. Dlatego ludzie marudzą :P

@EDIT zrozumiałem, że to może być sarkazm czyli przepraszam za z góry oczywistą odp :D

Pampa
22-09-2013, 10:37
Ja kupiłem tuż po premierze w PL, kiedy ciężko w ogóle było ją dostać. I zapłaciłem 200 zł, za sam klucz do gry, a pudełko z płyta oddzielnie za 10 zł. Majątek. A może kosztować 120 zł bo blizzard lubi sobie nakosić hajsu.

Burn.
22-09-2013, 11:43
Każde studio lubi sobie nakosić hajsu :D

Sanvone
22-09-2013, 14:09
Ja jestem jedną z osób które D3 miało w dniu premiery i to w dodatku wersja pudełkowa za 160zł. Myślę, że dodatek będzie kosztował tyle co dodatki do SC2 czyli ~120 zł. Jeżeli ten dodatek zmieni tyle ile dodatek Pan Zniszczenia do D2 to jestem w stanie wydać na niego te 120 złotych. Wszystko rozbija się o to jak bardzo poprawią system craftingu, najemników, pvp i te custom dungeon runy po zakończeniu gry. W sumie dawno już nie grałem, a obecnie na moim koncie gra moja dziewczyna ale z tego co od niej słyszałem i parę razy widziałem to gra jest tam minimalnie ale jednak popychana do przodu. Najbardziej denerwuje dom aukcyjny i cieszy mnie fakt, że blizzard przyznało iż był to chybiony plan. No i też community casuali jest upierdliwe. Obecne Inferno jest o wiele prostsze niż Inferno z wersji 1.0. Ten ciągły młyn w Blizzardzie - ludzie narzekają na brak wyzwań, dodajemy do gry Inferno+, inni ludzie narzekają, że Inferno+ jest za trudne i płaczą, że nie mogą grać w pełni w grę więc potem zmniejszamy poziom wyzwania. I tak w koło Macieja. Trochę szkoda, że D3 poszło bardziej w stronę casuali.

Pozdrawiam

glaca
22-09-2013, 16:17
chcę tylko powiedzieć, że wersja na konsole jest czystą miodnością :)

Burn.
22-09-2013, 16:44
Ja jestem jedną z osób które D3 miało w dniu premiery i to w dodatku wersja pudełkowa za 160zł. Myślę, że dodatek będzie kosztował tyle co dodatki do SC2 czyli ~120 zł. Jeżeli ten dodatek zmieni tyle ile dodatek Pan Zniszczenia do D2 to jestem w stanie wydać na niego te 120 złotych. Wszystko rozbija się o to jak bardzo poprawią system craftingu, najemników, pvp i te custom dungeon runy po zakończeniu gry. W sumie dawno już nie grałem, a obecnie na moim koncie gra moja dziewczyna ale z tego co od niej słyszałem i parę razy widziałem to gra jest tam minimalnie ale jednak popychana do przodu. Najbardziej denerwuje dom aukcyjny i cieszy mnie fakt, że blizzard przyznało iż był to chybiony plan. No i też community casuali jest upierdliwe. Obecne Inferno jest o wiele prostsze niż Inferno z wersji 1.0. Ten ciągły młyn w Blizzardzie - ludzie narzekają na brak wyzwań, dodajemy do gry Inferno+, inni ludzie narzekają, że Inferno+ jest za trudne i płaczą, że nie mogą grać w pełni w grę więc potem zmniejszamy poziom wyzwania. I tak w koło Macieja. Trochę szkoda, że D3 poszło bardziej w stronę casuali.

Pozdrawiam

AH jest dla bogaczy :D Został jeszcze ten Inferno+ i jak tak czy jest on dużo trudniejszy od zwykłego inferno? Bo nwm czy dam rade moim czarodziejem z 30 paragonem i czy będe musiał itemy zmieniać.

@EDIT http://eu.battle.net/d3/pl/reaper-of-souls/ i http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22106 po przeczytaniu tych 2 artykułów szczerze mówiąc nawet jak będzie kosztował 120 zł to kupie :P

Umbrecht
23-09-2013, 20:17
Ma ktoś chęć pobiegać w trybie hardkor od czasu do czasu? Celem poćwiczenia formy przed dodatkiem?

Burn.
23-09-2013, 20:50
Ja mógłbym ale jeśli już to dopiero w grudniu :P

Umbrecht
23-09-2013, 21:04
Ja mykam szamanem aktualnie, i powiem że na trybie hardkorowym z D3 robi się przyzwoity tytuł . Nawet zalatuje pierwszym diabełkiem w coopie.

Burn.
23-09-2013, 21:09
Ja czarodziejem (jakiś tam set jest) więc powinienem dać rade :P

Umbrecht
27-09-2013, 19:13
Całkiem zgrabny artykulik o ficzerach dodatku do Diabełka ;) mojego ulubionego odmóżdżacza hn's
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9238

Sanvone
27-09-2013, 19:32
Dzisiaj otrzymałem maila od Blizzarda w którym zapowiedziano wyłączenie Domu Aukcyjnego :D Przewidywana data - marzec 2014. Bardzo mnie to ucieszyło: a tutaj sam mail dla tych którzy nie mają D3:
Chcielibyśmy poinformować cię o nadchodzącej znaczącej zmianie w Diablo III: zamierzamy usunąć z gry domy aukcyjne za złoto i prawdziwe pieniądze.

Kiedy początkowo projektowaliśmy dom aukcyjny, naszym głównym założeniem było stworzenie wygodnego i bezpiecznego środowiska dla handlu pomiędzy graczami. Wspominaliśmy jednak wielokrotnie, że pomimo wielu korzyści płynących z domu aukcyjnego i faktu używania go przez graczy na całym świecie, system ten w ostatecznym rozrachunku niweczy główne założenia rozgrywki w Diablo – zdobywanie nowego sprzętu przez zabijanie potworów.
Nadal ustalamy szczegóły zamknięcia domów aukcyjnych, ale postanowiliśmy ogłosić wszystkim tę decyzję z jak największym wyprzedzeniem. Zamknięcie domów aukcyjnych nastąpi 18 marca 2014. Będziemy was na bieżąco informować o przebiegu tego procesu. Możesz też zajrzeć na nasz blog, zaś najnowsze informacje na temat gry znajdziesz na Diablo3.com.

Oj będzie płacz. Ale za to ta gra wreszcie pozbędzie się swojej największej wady w strukturze - wreszcie bardziej opłacać się będzie grać niż siedzieć na AH. A dla wszystkich nowych graczy gra powinna stać się o wiele trudniejsza. Sam z 2-ma kumplami planowaliśmy kiedyś powrót do D3 ale pod jednym warunkiem: nie korzystamy z AH.Więc w to mi graj!

Pozdrawiam

Pampa
28-09-2013, 07:55
Dziwne, ja takiego maila nie dostałem. Ale faktycznie to ogromny plus, bo zamiast zbierać pieniądze na AH, będzie można skupić się na rozwałce ^^

Burn.
28-09-2013, 10:13
Całkiem zgrabny artykulik o ficzerach dodatku do Diabełka ;) mojego ulubionego odmóżdżacza hn's
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9238

Aż mi się zachciało diabolo odpalić :D

Chaak
25-11-2017, 16:19
Gra ktoś jeszcze w D3? Ja sobie, raz na jakiś czas, odpalę, więc, jeśli są jacyś chętni można się czasem ustawić. Jakoś tak w drużynie raźniej i lepsze itemy wypadają:D. Ogólnie to mogę grać sezonowe, niesezonowe i ewentualnie kampanię. Także można mnie łapać na BNecie (Chaak#2360), albo na Steamie.

Jutrzenka
25-11-2017, 16:51
Obecnie gram nekromantką, ale wolę sama eksterminować potwory.

Chaak
25-11-2017, 16:59
Pod co nią grasz? Ja w ostatnim sezonie grałem necro z setem Rathmy. Ogólnie nawet spoko postać, ale mnich i czarodziejka bardziej mi podchodzą.

Jutrzenka
25-11-2017, 22:14
Ponieważ tylko tą profesją nie ukończyłam kampanii.

Chaak
25-11-2017, 22:19
Nie dlaczego, tylko jaki build używasz:mrgreen:?

Jutrzenka
26-11-2017, 11:14
Aaaa, pod wybuch zwłok :mrgreen:

Chaak
23-02-2018, 16:39
Dzisiaj nowy sezon (13) się zaczyna. Raczej nie będzie żadnych nowości itp, ale trochę pogram pewnie. Jakby ktoś chciał pograć w teamie, to możecie mnie dodawać: https://eu.battle.net/d3/pl/profile/Chaak-2360/hero/81360126