PDA

Zobacz pełną wersję : Podboje avatara - gra ktoś jeszcze ?



Masud
09-05-2014, 21:39
Ewntualnie jakiś namiar na klan/sojusz lub poradnik ? :)

Aro137
09-05-2014, 21:54
Niedługo wrócę do grania w shoguna 2. Tylko muszę oddać komputer do naprawy i zaliczyć maturę ;) Jak coś to napisz mi prywatną wiadomość :)

Samick
09-05-2014, 22:30
Z powodu braku trybu avatara w R2 ludzie psioczyli na niego. Jak dla mnie jest to jedna z wielu zalet drugiego Shoguna i dla tego trybu wracam do tej gry. Problem z trybem avatara jest taki, że coś pusto tam ostatnio (szczególnie w FotSie) przez co zazwyczaj trafia się koksów, którzy chwalą się wszem i wobec że są na 28 ogólnego rankingu (szczerze współczuję tym bufonom choć pewnie do przeczytania tych słów wcale nie będą sobie z tego zdawać sprawy, ale to nie jest mój ból) albo żółtodziobów, którzy na uwagi by ruszyli się do punktów kontrolnych, bo nie dość że takie stanie na krawędzi planszy nie jest honorowe to jeszcze utrata tych punktów oznacza przegraną, reagują agresją słowną i z mozołem wypełzają.

Masud
10-05-2014, 05:18
te punkty kontrolne jak dla mnie świetna sprawa - pamiętam jak przez mgłę mediewal 2 i stojąco/wyczekujących przeciwników którzy dodatkowo wpisywali tradycyjne "bez artylerii" teraz wymusza to aktywność na polu bitwy

ludzi faktycznie nie jest dużo ale i tak chyba więcej w fotsie niż w zwykłym shogun 2, ponieważ nie mam zmierzchu samurajów często gram z avatarami z fotsa - na szczęście spokojnie można wygrać, chyba system doboru przeciwnika w miarę dobrze działa :)

a propos fotsa kalkuluje się dajmy na to kupić cąły pakiet z dlc za 40 zł czy lepiej kupić samego za 20 zł lub może gdzieś jeszcze taniej jest bo dlc aż tak dużo nie wnoszą ?