PDA

Zobacz pełną wersję : CD-Key



Danielos
11-11-2009, 15:22
Witam otóż mam wieeelki problem, nie nie chodzi o to że ktoś znowu pisze posta że ma problem z instalacją itp.
Więc mój kuzyn ze świetnym kompem ale słabym netem kupił sobie Empire total war, kilka miesięcy temu.
Próbował je instalować lecz instalacja dochodziła do 99%(CZYTAĆ DALEJ), a że bywałem już na tym forum poradziłęm mu aby reinstalował stima. Niestety nie mógł go reinstalować przez okropnie słabego nieta, każda rzecz ściągnięta przez niego nie działała, czy to muzyka czy to obrazek(miał do kompa interernet od laptopa Orange Biznes Ewryłer) więc ja, aby zachować się jak na rodzinę przystało wziołem mojego pen-driva i skopiowałęm mojego stima i wypakowaliśmy go do niego. Lecz niestety on zapomniał swojego konta i CD-kay przepadł, próbowaliśmy odzyskać Konto jednym ze sposbów steam lecz jakimś cudem jego E-mail został usunięty( zbyt wiele problemów z tym Empire ;P), więc tu pytanie do was. Czy dało by radę kupić/wymienić SAMEGO Cd-kay?, zrozumiałbym jeżeli ETW kosztowałby 12 zł. to byśmy go kupili drugi raz, ale trochę kasy on kosztuje, i narazie kuzyn nudzi sie z demówką i Medival 2 Total War. Proszę o pomoc.

Za każdą odpowiedź stokrotnie dziękuję.
Pozdrawiam Danielos.

Danielos
14-11-2009, 09:47
Odświeżam*

Czy ktoś może mi pomódz? Czy mam liczyć na siebie?

Salvo
14-11-2009, 10:38
Raczej samego cd-keya nie kupisz :lol:

PrisonNeo
14-11-2009, 12:01
Na allegro można kupić samego cd-keya do gier takich jak counter strike, hl2 itd. Może uda Ci się znaleźć gdzieś samego cd-keya. Ogólnie są one gdzieś o połowe tańsze niż gra pudełkowa

gamefan
27-02-2010, 11:50
ja tam allegro srednio lubie bo roznie to tam bywa. wszystkie cd keye znajdziesz tutaj: sklep cdkey (http://www.gamecodes.pl/)

joy
27-02-2010, 19:07
Szczerze ze względu na twoją ortografię skończyłem czytać po drugim zdaniu..... ale jeśli chodzi o sam cd-key to ja niedawno ETW wersje tylko steam kupiłem za 25 zł :) więc niewiele drożej niż te 12 zl co napisałeś.


Aha ja polonistą nie jestem ale mam FF który podkreśla błędy........