PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z menadżerem modyfikacji



patryko5
21-05-2014, 22:44
Witam próbowałem dziś ściągnąć GEM lecz gry to zrobiłem to nie pokazywał mi sie w menadżerem modyfikacji, próbowałem wiec parę razy ściągać aż w końcu przestały mi sie pokazywać inne mody i żadnego nowego nie widać wiec nie moge go włączyć :/ ma ktoś jakiś pomysł co zrobić ?

Aracz
21-05-2014, 23:06
Zacznij od ponownego uruchomienia steam, jeśli to nie wyjdzie komputera.
Następnie polecam sprawdzić spójność plików gry.
A na samym końcu, upewnić się czy na pewno się ten GEM ściągnął po subskrypcji na Steam.

patryko5
21-05-2014, 23:14
Wszystko sprawdziłem i już dawno to zrobiłem, ściągnął sie i powinien byc wraz z dwoma innymi modami lecz nic nie pokazuje, tak jakby ich nie było w ogóle :/ jest jakiś folder w którym sie instalują mody ? sam nie potrafię go odnaleźć i na internecie też nie piszą .

Aracz
22-05-2014, 16:59
Najlepiej wszystko robić przez menagera.
To może teraz spróbuj anulować subskrypcje, możliwe, że w tedy cofnie się ten efekt.

patryko5
22-05-2014, 18:55
Bez urazy ale naprawdę uważasz że jestem aż tak głupi by tego nie spróbować ? -.- nawet zrobiłem reinstalacje i nic ;(

Aracz
22-05-2014, 20:56
Nie uważam nikogo za głupiego. Piszę po prostu oczywistości, by mieć całkowitą pewność.
A folder Romy z appdaty usunąłeś?

patryko5
22-05-2014, 21:13
Tak, przejrzałem internet i steam i doszedłem do wiadomości że dużo osób sie na to skarzy i jest to wina steam-a po ostatnim patchu podobno ;p narazie poczekam jak wejdzie nowe uaktualnienie i nic to nie da to cos wymyśle ;p
Dziękuje za szybką odpowiedz :)
Temat do zamknięcia.