PDA

Zobacz pełną wersję : Ładowanie się ekranów



LordMichael
26-05-2014, 17:35
Witam, nie mogłem znaleźć rozwiązania na nurtujące mnie pytanie, więc piszę, co następuję.
Gdy mi się ekran ładuje, tzn. zaczynam albo kończę bitwę, wczytuję grę, to mi się ten ekran 10 min. ładuje. Ma ktoś jakiegoś moda/program, by to przyspieszyć?? Od razu mówię, że mam tego moda Graphic Enhancement, czy jakoś tak...

Emiliusz
28-05-2014, 16:11
Co prawda nie pomogę ale za to mogę ukazać skalę tego problemu, który nie dotyczy tylko Ciebie. Po wczorajszej aktualizacji ważącej, o ile dobrze pamiętam, ok. 140MB to samo występuje u mnie. Jak do tej pory jedyną moją bolączką była niesamowicie ścinająca się mapa kampanii. Teraz co prawda mogę cieszyć się płynnym poruszaniem się po mapie lecz czas oczekiwania na jej wgranie jest....dość długi:) To samo tyczy się uruchamiania gry t.j. oczekiwanie na pojawienie się intra jest ok. 10min. Może ktoś będzie znać jakieś rozwiązanie tego problemu, byłbym niezwykle wdzięczny, z resztą tak jak zapewne. i kolega LordMicheal :)

LordMichael
07-06-2014, 11:49
Tak jest, bracia szlachta, czekamy na pomoc w optymalizacji dla przywódców antycznych potęg.

dawidz
07-06-2014, 16:40
witam, mam wielki problem, otóż gdzy włanczam rome ii pojawia się obrazek z logiem i to trwa w nieskończonosć nic się więcej nie dzieje. próbowałem wsystkiego; aktualizacji sterowników, sprawdzenia spójności plików, reinstalacji, i tych porad
,,omóc może również skasowanie folderu z ustawieniami gry znajdującego się w
katalogu: C:\Users\Nazwa użytkownika\AppData\Roaming\The Creative
Assembly\Rome2\ (proszę skasować zawartość folderu oprócz folderu
save_games, w którym znajdują się zapisy gry).''

''Jeżeli nie rozwiąże to problemu, proszę jeszcze uruchomić kolejno pliki
znajdujące się w folderze:
SteamApps\common\Total War Rome II\redist vcredist_x86-90.exe
vcredist_x86-100-sp1.exe vcredist_x86-80-sp1.exe Z menu instalatora proszę
wybrać opcję Repair (napraw).''

pane systemowe
Windows 8.1
typ systemu; 64 bitowy, procesor x64
procesor inter core i5 4200M PCU 2,50GHz 2.49 GHz
pamięć 8GB
proszę o pomoc

Aztec
07-06-2014, 17:09
Rozumiem, że grasz bez modów?

dawidz
07-06-2014, 17:37
tak, bez modów, kilka razy z wielkim fochem się otworzył ale już nie ma do tego chęci, jest tylko logo

( ͡º ͜ʖ ͡º)
08-06-2014, 14:45
Takie rzeczy powinny być w dziale pomocy technicznej...

LordMichael
11-06-2014, 16:54
Dokładnie, wybobraku, my tu wciąż czekamy na jakiś optymalizacyjne cudeńko. A nie na żale na brak możliwości uruchomienia.