PDA

Zobacz pełną wersję : Rome Total War 2- miła rozgrywka czyli jakie mody?



Mitkhail
30-05-2014, 16:50
Tak jak w temacie. Grałem w Roma już 2 razy... oczywiście mówię o najnowszej części... i jednak za każdym razem coś mnie odrzuca... to mały wybór jednostek... to sama muzyka... jak zauważyłem ostatnio wszedł wspaniały mod z muzyka z jedynki : ) Co już znów mnie natchnęło do powrotu.

Moje pytanie brzmi... (zawsze grałem bez modów ale tym razem chce spróbować) Z jakimi ciekawymi modami powinienem zacząć? Żeby ta rozgrywka nie była aż tak nudna... Jakie mody są wręcz obowiązkowe do dobrej gry w RTW2? Słyszałem że podobno też są mody = na dodanie kilku jednostek bo ja twierdzę że jest ich dosyć mało.... Jak te mody się nazywaja? Oczywiście myślę o modach które są dopracowane... a nie żeby mi całkowicie zniszczyły rozgrywkę:P Dobrze by było też grać na modach które są aktualizowane przez swoich autorów.

Pomijając głupie kwestie typu... przeszkadzają ci mody i tak dalej to nie graj wgl ... Po prostu wiem że są gracze którzy bez modów nie grają... i widzą wręcz obowiązek w nie których grach zainstalowania ich... więc do nich te pytanie? Jakie mody wgrać obowiązkowo?