-
Kolejka
Temat służy do przesyłania save'ów pomiędzy sobą. Polecam serwis zippyshare.com żadnego czekania i żadnych reklam.
Chciałbym, żeby ten temat posłużył teraz za listę obecności. W poprzedniej kampanii zdarzyło się tak, że mieliśmy już ustalony skład, rozlosowane państwa, kampanię zaczętą a tu nagle okazało się, że kontakt z Marvolo nam się urwał i musieliśmy szukać zastępcy. Dlatego proszę, żebyście się w tym temacie przed startem kampanii wpisali jako potwierdzenie, że wiecie kiedy kampania się zaczyna i że jesteście gotowi. W trakcie kampanii na Teutonicu mieliśmy kilka razy sytuację w której na pewien czas urywał się z kimś kontakt i tura stała przez dłuższy czas w miejscu dlatego przyjęliśmy system telefoniczny. Jeśli ktoś z was chce, może podać mi jako organizatorowi swój numer telefonu a ja do was napiszę smsa lub zadzwonię jeśli wszystkie inne środki komunikacji zawiodą. Dzwonię i smsuję tylko w ludzkich godzinach ;)
| Państwo |
YouTuber |
| Niemcy |
Mistrzu |
| Dania |
Silverek |
| Ruś |
Maras |
| Polska |
Rock |
| Węgry |
Kałach |
| Wenecja |
Siara |
| Mediolan |
Lupkurc |
| Sycylia |
Wrona |
| Bizancjum |
Jankes |
| Turcja |
Dzunior |
| Egipt |
Strateg PL |
| Maurowie |
Ashgan |
| Hiszpania |
Remix |
| Portugalia |
Wojtascythe |
| Szkocja |
Nirs |
| Anglia |
Strategos |
| Francja |
tuff |
Jako organizator autorytarnie wprowadzam zmianę jednej z zasad w regulaminie. Zwiększam limit czasu na wykonanie tury z 24h do 48h.
Dodatkowo proponuję uzbroić się w dwa zabezpieczenia:
1. Podać mi swój numer telefonu - po 48h od otrzymania kolejki jeśli nie daliście znaku życia skontaktuję się z wami by dowiedzieć się o co chodzi i w razie czego przekazać wasze słowa. Jeśli uzbroicie się w to zabezpieczenie dostaniecie dodatkowe 12h czasu zanim wasz zastępca wkroczy do akcji.
2. Wyznaczyć zawczasu jednego ze swoich sojuszników na zastępcę w sytuacjach awaryjnych, inaczej MG wyznaczy go za was.
Przedłużenie limitu będzie następowało tylko w uzasadnionych przypadkach. Argumenty: "Zapomniałem, że biorę udział w WKO-YT", "Mam depresję z powodu okresu", "Wciąż myślę co zrobić w tej turze" czy "Mama dała mi szlaban na komputer" się nie kwalifikują.
-
-
-
-
Jużem gotów. Daje hasło. :)
-
-
-
-
-
zgłaszam swoją obecność :P